اجاره کشتی برای عروسی در ترکیه

اجاره کشتی برای عروسی در ترکیه

اجاره کشتی در استانبول – اجاره کشتی برای عروسی در ترکیه

در کنار تشریفات عقد در تهران، یکی از تشریفات عروسی که بسیار جذاب و مهیج بوده اجاره کشتی برای عروسی در ترکیه است. حتی تصور این که در تنگه بسفر روی کشتی قرار گرفته اید و مراسم با شکوه عروسی شما در حال برگزاری است می تواند یک تصور هیجان انگیز باشد. اما اجاره کشتی برای عروسی در ترکیه چگونه باید صورت بگیرد؟ این سوالی است که ما به آن پاسخ خواهیم داد.

عروسی در کشتی؛ یک شب به یاد ماندنی

خدمات مجالس ژوان با در نظر داشتن سلیقه مشتریان و زوج های جوان اقدام به برپایی مراسمات بسیار با شکوه در کشتی های اجاره ای ترکیه کرده است. این مراسم عروسی به اندازه ای با شکوه برگزار می شود که به یک شب به یاد ماندنی برای همه میهمانان هم تبدیل خواهد شد. در زمان برپایی جشن، مناظر بسیار خیره کننده ای از جزیره گالاتاسرای، روم الی حصار، تنگه بی نظیر بسفر، چراغان سرای و .. در مقابل دیدگان همه به نمایش در خواهد آمد.

اجاره کشتی برای عروسی در ترکیه

اجاره کشتی برای عروسی در ترکیه

هزینه برگزار کردن عروسی روی کشتی در استانبول

با کمی جستجو در سایت ها و تشریفات مجالس حتما متوجه خواهید شد که هر کدام قیمتی را تعیین کرده اند. البته این نرخ با توجه به تعداد نفرات، نوع پذیرایی، نوع کشتی و .. بستگی دارد و همه این موارد را باید در تعیین نرخ مراسم دخیل دانست. اما اگر بتوان رقمی را برای برپایی یک مجلس با شکوه و مناسب عنوان کرد باید شروع آن را از ۱۹ هزار لیر بدانیم.

چه خدماتی برای اجاره کشتی در استانبول ارائه خواهد شد؟

اجاره کشتی در استانبول برای عروسی تنها یک اجاره ساده و بدون تشریفات نیست. بلکه هنگامی که زوجین به خدمات مجالس ژوان مراجعه می کنند لیستی از خدمات ارائه شده برای عروسی در ترکیه، آن هم روی کشتی به آن ها ارائه می شود. این خدمات شامل موارد زیر است:
• رزرو کشتی با سلیقه زوجین و با ظرفیتی ۲۰ نفره یا بیشتر
• گل آرایی و تزیینات زیبا
• پخش و اجرای موسیقی زنده با خواننده محبوب زوجین
• سرو شیرینی، شربت، میوه و غذا طبق نظر زوجین
• استفاده از پرسنل مجرب و آموزش دیده برای پذیرایی
• خدمات عکاسی و فیلم برداری
• رزرو هتل و بلیط
• فراهم کردن وسایل ایاب و ذهاب

اجاره کشتی برای عروسی در ترکیه

اجاره کشتی برای عروسی در ترکیه

چگونه برا اجاره کشتی عروسی در استانبول اقدام کنیم؟

برای اجاره کشتی در استانبول نیاز نیست شما به ترکیه سفر کنید و به دنبال کشتی و اجاره آن بروید. برای این که مراسم خود را ترکیه به صورت با شکوه و لاکچری برگزار کنید فقط کافی است به تشریفات عروسی ژوان مراجعه فرمایید. این مجموعه که دارای باغ عروسی در شرق تهران هم است با در نظر گرفتن بودجه و سلیقه مشتریان امکانات لازم را برای آن ها فراهم خواهد کرد. همچنین اگر زوجین با واحد مشاوره این مجموعه تماس حاصل کرده و خدمات مورد نظر خود را عنوان کنند، این مجموعه پس از بررسی در اسرع وقت، هزینه را به آن ها اعلام خواهند کرد.

 

5 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *