برگزاری مراسم عروسی ، حساسیت های بسیار زیادی به دنبال دارد.
در ابتدا سه انتخاب دارید:

 1.  انتخاب باغ تالار عروسی
 2.  انتخاب باغ عروسی
 3.  انتخاب تالار عروسی

این انتخاب به المان هایی از قبیل : شرایط فرهنگی و اجتماعی و مذهبی خانواده های عروس و داماد ، شرایط اقتصادی داماد و … بستگی دارد.

تیم مجرب و کارآزموده تشریفات مجالس ژوان برای مردم که ساکن شرق تهران و یا غرب تهران هستند باغ عروسی ، باغ تالار، تالار عروسی بسیار شیک را به شما عزیزان معرفی می نماید .

این بار برای عروس و دامادهایی که ساکن شرق تهران هستند، در نظر داریم بهترین باغ عروسی شرق تهران، بهترین باغ تالار شرق تهران، بهترین تالار عروسی شرق تهران را معرفی نماییم.

باغ عروسی در شرق تهران به دلیل طبیعت بکر باقیمانده دارای تعداد بیشتری نسبت به باغ عروسی در غرب تهران می باشد به همین دلیل تشریفات عروسی ژوان قراردادهای متعددی در باغ عروسی در شرق تهران را امضاء نموده تا حق انتخاب گسترده ای را به مشتریان خود ارائه دهد.

باغ عروسی ژوان در شرق تهران با متدهای اروپایی،کلاسیک تزیین شده اند و دارای سبک های خاصی در دکوراسیون هستند.

برای بازدید از کلیپ های باغ عروسی ژوان، روی آن کلیک نمایید

 

در تشریفات مجالس ژوان، برای هر سلیقه ای دکوراسیون و تزیینات خاصی در نظر گرفته شده است:

 • اگر سبک اروپایی را برای تزیین و برگزاری جشن عروسی خود می پسندید
 • اگر به دنبال سبک های کلاسیک هستید
 • اگر به دنبال تشریفات عروسی لاکچری هستید
 • اگر به دنبال برگزاری جشن عروسی به شکل سنتی هستید

تمامی خدمات مجالس ارائه شده در تشریفات مجالس ژوان اعم از : دی جی و موسیقی ، دکوراسیون ، سفره عقد، جایگاه عروس و داماد، تزیین باغ عروسی ، ورودی باغ عروسی و … با سلیقه و نظر شما می باشد.

یکی از افتخارات تشریفات عروسی ژوان برگزاری جشن های عروسی با سبک های مختلف می باشد.

 • موسیقی سنتی،موسیقی پاپ،موسیقی کلاسیک
 • سفره عقد سنتی، سفره عقد اروپایی،سفره عقد لاکچری
 • آتش بازی حرفه ای
 • آتش بازی در هنگام ورود عروس و داماد
 • نورآرایی ورودی باغ عروسی
 • ظروف پذیرایی ایتالیایی و فرانسوی
 • پکیج های پذیرایی دارای چندین مدل فینگر فود و غذاهای اروپایی
 • فیلمبرداری و عکاسی به سبک های به روز
 • خواننده و دی جی مشهور
 • پکیج های پذیرایی با قیمت استثنایی و بالاترین کیفیت در مقایسه با سایر موسسات تشریفاتی
 • استفاده از ایده های خلاقانه برای دکوراسیون و تزیین که نظیر آنها را در هیچ یک از تشریفات دیگر نخواهید دید

همه اینها موجب افزایش روزافزون مشتریان و همچینی رضایتمندی آنها پس از برگزاری جشن عروسی گردیده است ، رضایتمندی مشتریان ژوان موجب انگیزه بیشتر کارمندان می گردد.

همچین میتوانید مراسم عروسی خود در کشور ترکیه و شهر زیبای آنتالیا را به ما بسپارید و از قسمت برگزاری مراسم عروسی در ترکیه این خدمات را مشاهده نمایید


اگر بدنبال باغ عروسی برای برگزاری مراسم عروسی خود هستید، کافیست تلفن خود را بردارید و با شماره تلفن 26766324-021 و یا شماره همراه 09122723788 تماس حاصل فرمایید.

ملاک و معیار انتخاب باغ عروسی و یا باغ تالار عروسی، موارد بسیار زیادی می باشد.

 • بهتر است تشریفات عروسی منتخب شما به محل سکونت نزدیک باشد تا  بدون دغدغه و بموقع در سالن عروسی حاضر شوید.
 • با توجه به تعداد میهمانانتان فضای باغ عروسی و یا باغ تالار عروسی و یا تالار عروسی را در نظر بگیرید ، در این مورد بهتر است با مدیریت تشریفات عروسی مشاوره نمایید.
 • در انتخاب تشریفات عروسی حتما به فضای پارکینگ اتومبیل دقت نمایید.
 • یکی دیگر از المان های مهم برگزاری مراسم در باغ عروسی دقت به سیستم گرمایشی و سرمایشی می باشد.

لیست باغ عروسی ژوان نشان دهنده تعداد بالای باغ عروسی در این تشریفات مجالس است. این ویژگی موجب حق انتخاب بیشتر به مشتری می گردد تا بتواند با خیال آسوده ، باغ عروسی و یا باغ تالار مورد نظر خود را از میان لیست انتخاب نماید.

وجود آرایشگاه عروس و داماد ،انجام تزیینات ماشین عروس، دسته گل عروس،مزون لباس عروس و … در هر یک از باغ عروسی در شرق تهران ژوان موجب می گردد تا عروس و داماد بدون کمترین استرسی برای تاخیر در رسیدن به مراسم ، جشن عروسی رویایی داشته باشند.

برخی از عروس و داماد از باغ عروسی در اطراف تهران مانند : باغ عروسی در گرمدره، باغ عروسی در لواسان، باغ عروسی در جاجرود و …. برای باغ فیلمبرداری و عکاسی خود استفاده می نمایند.

حدود 1 ماه قبل از برگزاری جشن عروسی و یا هر تاریخی که عروس و داماد شرایط روحی،روانی و جسمی خوبی دارند، مبلغ اجاره باغ عروسی در اطراف تهران را پرداخت می نمایند و به همراه تیم فیلمبرداری و عکاسی ،به باغ فیلمبرداری میروند و در آنجا کلیپ خود را ضبط می نمایند.

یکی از آپشن های انتخابی که تیم ژوان به عروس و دامادها ارائه می دهد ، استفاده از ویلا، عمارت های زیبا و لاکچری برای تهیه کلیپ عروسی و عکس می باشد.

برای تماشای فضای این ویلاها،عمارت ها، باغ های فیلمبرداری و عکاسی می توانید با مراجعه به دفتر مرکزی ژوان واقع در سعادت آباد مراجعه نمایید.

در صورت درخواست ما برای بازدید حضوری ، مدیریت تشریفات ژوان این امکان را نیز فراهم نموده است تا به همراه کارمند بخش مشتریان از ویلا، عمارت ، باغ عروسی خود دیدن نمایید.


تشریفات مجالس عروسی ژوان، با در اختیار داشتن تعداد زیادی باغ عروسی، باغ تالار ، باغ سالن و عمارت های لوکس و لاکچری(بیش از 60 مورد باغ عروسی) با ظرفیت و بودجه های مختلف به شما پیشنهاد می نماید که امید است مراسم عروسی شما به بهترین شکل ممکن در باغ های عروسی طرف قرارداد با تشریفات عروسی ژوان برگزار شود.


نام باغ عروسی :

باغ شماره یک

مکان باغ عروسی :
…………
ظرفیت باغ عروسی :
250 تا 750 نفر
 

نام باغ عروسی :

باغ شماره دو

مکان باغ عروسی :
…………
ظرفیت باغ عروسی :
250 تا 750 نفر
 


نام باغ عروسی :

باغ شماره سه

مکان باغ عروسی :
…………
ظرفیت باغ عروسی :
250 تا 750 نفر