باغ تالار عروسی یکی از گزینه های پیش رو، برای زوجینی است که می خواهند مراسم عروسی خود را در محیطی جذاب برگزار نمایند.

انتخاب باغ تالار عروسی، یکی از مهم ترین مراحل برنامه ریزی برای جشن عروسی می باشد. حداقل 6 ماه قبل از تاریخ برگزاری جشن عروسی باید نسبت به انتخاب باغ و رزرو آن اقدام نمایید.
برای انتخاب یک باغ عروسی یا تالار عروسی نکات ریز و درشت بسیاری را می توان در نظر گرفت. همچنین این را باید مد نظر داشته باشیم، که باغ ها دارای شرایط و ویژگی های مختلفی می باشند که کیفیت هر کدام را تعیین می کنند.

تشریفات مجالس ژوان دارای تعداد زیادی باغ عروسی در شرق تهران، باغ عروسی در غرب تهران، باغ عروسی در اطراف تهران و … می باشد.

برای برگزاری تشریفات عروسی خود می توانید،هر کدام از باغ تالارهای ژوان را با توجه به تعداد میهمانان ،مسیر ، طراحی ، هزینه و … به راحتی انتخاب نمایید.

تعدد بالای باغ تالارهای موجود در تشریفات عروسی ژوان ، این انتخاب را برای شما آسان نموده است.

اگر بدنبال باغ تالارعروسی برای برگزاری مراسم عروسی خود هستید، کافیست تلفن خود را بردارید و با شماره تلفن 26766324-021 و یا با شماره همراه 09122723788 تماس حاصل فرمایید

در اینجا برای انتخاب یک باغ تالار عروسی مناسب جهت برگزاری جشن عروسی، برخی از بهترین معیار ها را بیان می کنیم :

 •  موقعیت و دسترسی شهری

باغ محل برگزاری جشن عروسی بایستی از نظر موقعیت جغرافیایی و دسترسی شهری، وضعیت مناسبی داشته باشد. هرچه مسیر دسترسی به باغ عروسی، از آرایشگاه عروس و آتلیه عکاسی دورتر باشد، برای خود عروس و داماد دردسر ساز خواهد بود.

 •  ظرفیت باغ

یکی از ویژگی های خیلی مهم که تعیین کننده تعداد مهمانان شما در جشن عروسی تان می باشد، ظرفیت باغ تالار عروسی می باشد، اگر تعداد مهمانان شما کم هستند، بهتر است از باغ های کوچکتر استفاده نمایید تا مهمانان در سالن پراکنده نشوند.

 • ارتفاع سقف سالن پذیرایی

سقف سالن یکی از پارامترهای مهم در انتخاب باغ یا تالار عروسی می باشد. سقف های اکثر سالن ها معمولا دارای ارتفاع بیشتری نسبت به سایر مکان ها هستند زیرا سقف های کوتاه معمولا دلگیرند.

 •  پارکینگ اتومبیل

باغ تالار عروسی یا سالنی که برای برگزاری جشن عروسی، میخواهید انتخاب کنید بهتر است حداقل یک پارکینگ اختصاصی برای مهمانان داشته باشد.

این پارامتر از زمان پیدا کردن جای پارک مهمانان شما کاسته و به گرم بودن مجلس عروسی تان کمک خواهد کرد.

 •  میز شام عروس و داماد

برخی از باغ ها و تالار های عروسی، یک میز جداگانه برای صرف شام عروس و داماد در نظر می گیرند و آن را با گل های زیبا و شمع های متنوع تزئین می کنند.

اما در برخی از باغ های عروسی، این مورد با دریافت هزینه جداگانه همراه است و برخی نیز به عنوان هدیه آن را در نظر می گیرند.

 •  سرویس بهداشتی

سرویس های بهداشتی نیز یکی از ملاک های مهم در انتخاب باغ تالار عروسی می باشد که باید بدان توجه داشت، سرویس های بهداشتی باید تمیز و بهداشتی باشند.

همچنین به محل سرویس ها و مسافت آنها تا محل برگزاری جشن عروسی نیز باید توجه داشت.

 • سیستم گرمایشی و سرمایشی

یکی از نکاتی که باید به آن توجه داشت و خیلی مهم می باشد، سیستم گرمایشی و سرمایشی باغ های عروسی و سالن های پذیرایی خصوصا در فصل های تابستان و زمستان می باشد.

همچنین باید به سیستم تهویه باغ تالار عروسی یا سالن پذیرایی مورد نظر توجه لازم را داشت.

 • رختکن

بهتر است یک تالار عروسی ، دارای رختکن برای خانم ها و آقایان به صورت مجزا باشد تا اگر نیاز به تعویض لباس باشد، مشکلی به وجود نیاید.

بهترین باغ عروسی در تهران

باید به این نکته توجه داشته باشیم که هزینه اجاره باغ تالار عروسی در فصل های مختلف متفاوت است زیرا استقبال عروس و داماد ها متفاوت است. به عنوان مثال ممکن است هزینه اجاره یک باغ در تهران در فصل های بهار و تابستان مبلغ 25 میلیون تومان باشد اما همان باغ در فصل های پاییز و زمستان هزینه ای تقریبا معادل با 10 میلیون تومان دارد.

به صورت میانگین، هزینه اجاره باغ تالار عروسی بسته به فصل و امکانات باغ حدود 5 تا 30 میلیون تومان متفاوت می باشد.
در صورتی که بخواهیم کمی دقیق تر بیان کنیم، هزینه اجاره باغ تالار عروسی در 6 ماه اول سال، مبلغی بین 7 تا 20 میلیون تومان و در 6 ماه دوم سال مبلغی بین 4 تا 10 میلیون تومان می باشد.
البته قیمت دقیق تر به موارد زیادی مربوط است که به عنوان مثال می توان به فصل برگزاری مراسم عروسی، مکان باغ، تعداد مهمانان، پکیج مربوط به پذیرایی، خدمات جانبی مانند شمع آرایی ، گل آرایی، موسیقی و … اشاره کرد.

همچنین برای برنامه ریزی عروسی میتوانید از این پست کمک بگیرید

 

تشریفات مجالس عروسی ژوان، با در اختیار داشتن تعداد زیادی باغ عروسی، باغ تالار ، باغ سالن و عمارت های لوکس و لاکچری (بیش از 60 مورد باغ عروسی) با ظرفیت و بودجه های مختلف به شما پیشنهاد می نماید که امید است مراسم عروسی شما به بهترین شکل ممکن در باغ های عروسی طرف قرارداد با تشریفات عروسی ژوان برگزار شود.

همچنین برای برگزاری مراسم عروسی در ترکیه، دبی ،آنتالیا میتواتید  با ما مشورت و از قسمت برگزاری مراسم عروسی در ترکیه  نمونه کارهای انجام شده را مشاهده کنید

بهترین باغ عروسی

باغ عروسی – باغ تالار

باغ عروسی یکی از گزینه های پیش رو برای محل برگزاری مراسم عروسی، به جای سالن های پذیرایی و یا تالار های مجالس عروسی می باشد که عروس و داماد ها می توانند آن را انتخاب کنند.

انتخاب باغ عروسی معیار های متفاوتی دارد که برای مثال می توان به سلیقه عروس و داماد،  بودجه، تعداد مهمان ها و موقعیت مکانی که برای برگزاری مراسم عروسی در نظر داریم اشاره کرد. با تشریفات عروسی ژوان همراه باشید تا طیف وسیعی از پیشنهادات مناسب را در اختیار شما قرار دهد. تشریفات عروسی ژوان با ارائه مشاوره، به شما کاربر عزیز بهترین پیشنهاد برای انتخاب باغ عروسی مناسب بر اساس معیار های خودتان را می دهد.

تشریفات عروسی ژوان بدلیل اینکه به صورت اختصاصی باغ های عروسی متعددی با معیار مختلف در اختیار دارد. قیمت هایی مناسب برای انتخاب باغ عروسی ارائه می نماید که این امر مورد استقبال عروس و داماد های جوان قرار گرفته است.

همچنین تشریفات ژوان با بیش از 70 باغ عروسی طرف قرار داد می باشد که این امر موجب میشود دامنه ی انتخاب باغ عروسی بسیار گسترده تر از پیش شود.

مراحل انتخاب محل برگزاری مراسم عروسی بدین صورت می باشد که شما در ابتدا باید یک باغ عروسی متناسب با سلیقه و بودجه خود انتخاب نمایید و پس از آن منوی پذیرایی مورد نظر را تعیین کنید تا روند پذیرایی از مهمانان مجلس عروسی مشخص شود. در انتخاب منوی غذایی که برای برگزاری مراسم عروسی در باغ عروسی باید بدان توجه داشت می توان به نوع سرویس پذیرایی، نوع چیدمان، گل آرایی مراسم، منوی غذا و … اشاره کرد.

 • گل آرایی

همچنین مواردی مانند شمع آرایی ، گل آرایی ( گل آرایی درب ورودی باغ عروسی ، گل آرایی میز های موجود در باغ ، گل آرایی آلاچیق عروس و داماد در باغ عروسی و …) نیز به بهتر برگزار شدن یک مراسم عروسی کمک می کند که تشریفات عروسی ژوان تلاش خود را برای ارائه بهترین ها در باغ های عروسی خود می کند.

 • تعدد در گزینه ها

بدلیل همکاری تشریفات ژوان با بیش از 70 باغ عروسی در تهران و حومه تهران ( غرب تهران، شرق تهران، شمال تهران ) گزینه های متعددی پیش روی شما وجود دارد که با انتخاب بهترین گزینه می توانید مجلس عروسی خود را در بهترین باغ عروسی مد نظر همراه با پذیرایی در کنار مهمانان خود برگزار نمایید و از این شب رویایی و لذت بخش نهایت استفاده را ببرید.

 • آتش بازی

یکی دیگر از مواردی که در برگزاری هر چه بهتر مراسم عروسی درون باغ عروسی کمک میکند ، مراسم آتش بازی می باشد که هیجان و شکوه فوق العاده ای به مراسم عروسی می افزاید و طرفداران زیادی از مهمانان کوچک گرفته تا مهمانان بزرگ دارد.

 • عکس و کلیپ عروسی

امروزه کلیپ عروسی و عکس عروس و داماد قبل از جشن عروسی انجام میشود ، به همین دلیل تشریفات عروسی ژوان تعداد زیادی عمارت،ویلا،باغ فیلمبرداری و عکاسی در تهران و شمال ایران فراهم نموده است که توسط تیم مجرب و متخصص دکوراسیون ،تزیین و بازسازی شده است.

 • دکوراسیون

تیم دکوراسیون تشریفات ژوان انواع متدهای روز دنیا را در زمینه دکوراسیون و تزیین به کار گرفته اند تا رضایت شما را جلب نمایند.

همچنین بهترین باغ عروسی در تهران و بهترین باغ عروسی در اطراف تهران فقط یک باغ نیست بلکه تعداد زیادی باغ عروسی در سبک های مختلف دیزاین و دکوراسیون از جمله : دکوراسیون سنتی،دکوراسیون اروپایی،دکوراسیون کلاسیک و … فراهم شده تا برای هر عروس و داماد با هر نوع سلیقه ای مورد پسند قرار گیرد.

هزینه اجاره باغ عروسی در تهران ، هزینه باغ عروسی در اطراف تهران در تشریفات مجالس ژوان بسیار منطقی و متناسب با سطح اقتصادی مردم می باشد.

اگر هزینه های ما را با سایر رقبا مقایسه نمایید متوجه میشوید که با کیفیت برابر و حتی بیشتر در ارائه خدمات مجالس ، هزینه ها بسیار کم هستند.

طبیعت بکر و زیبای شرق تهران مارا بر آن داشت تا اماکن استفاده از باغ عروسی در شرق تهران را برای عروس و دامادها فراهم آوریم .

همجنین به فکر برگزاری مراسم عروسی در کشور ترکیه میباشید میتوانید از بخش تشریفات مراسم عروسی ترکیه  خدمات ما را مشاهده کنید.

در سالهای اخیر انتخاب باغ عروسی برای برگزاری جشن عروسی مورد استقبال قرار گرفته است ، از این رو موسسات تشریفات مجالس نیز کوشیده اند تا با به روز بودن تزیین باغ عروسی و همچنین افزایش تعداد باغ عروسی ، مشتریان خود را افزایش دهند.

تشریفات عروسی ژوان نیز بهترین باغ عروسی تهران، بهترین باغ عروسی شرق تهران، بهترین باغ عروسی غرب تهران ، لوکس ترین باغ عروسی مختلط را داراست و شما به راحتی میتوانید از بین آنها با توجه به امکانات ، مسیر ، دسترسی و تعداد میهمانان انتخاب نمایید.

یکی از ویژگی های تشریفات عروسی ژوان دارابودن باغ عروسی لاکچری،باغ عروسی گرمدره، باغ عروسی لواسان، بهترین باغ تالارتهران، بهترین باغ عروسی در کرج می باشد و این موجب میگردد تا عروس و داماد در انتخاب خود محدودیتی نداشته باشند.

اگر به دنبال اجاره باغ فیلمبرداری و عکاسی ، ویلا، عمارت ، باغ و … هستید ،میتوانید با بخش پشتیبانی تشریفات مجالس ژوان تماس گرفته و از قیمت اجاره باغ عروسی مطلع شوید.

برای برگزاری مراسم نامزدی، جشن تولد، جشن سالگرد ازدواج ، جشن فارغ التحصیلی و … میتوانید از باغ تالارهای تهران و یا باغ تالارهای اطراف تهران استفاده نمایید.

برای مشاوره با تشریفات مجالس ژوان میتوانید بصورت آنلاین و یا تلفنی اقدام نمایید
09122723788

تشریفات عروسی ژوان دارای باغ تالارهای لاکچری و با طرفیت های مختلف می باشد که با توجه به تعداد میهمانان میتوانید از میان آنها انتخاب نمایید.

باغ تالار غرب تهران

نام :

باغ تالار غرب

مکان باغ عروسی :
غرب تهران
ظرفیت :
ظرفیت سالن ها و فضای باز حداقل ۵۰ نفر حد اکثر ۱۸۰۰ نفر در محیط باغ تالار

محدوده غرب تهران
وسط دریاچه
قایق سواری عروس و داماد
کالسکه سواری
ظرفیت پارکینگ ۱۰۰۰ ماشین

نام :

باغ شماره یک

مکان باغ عروسی :
گرمدره
ظرفیت :
250 تا 750 نفر

این باغ واقع در منطقه گرمدره با محیطی بسیار زیبا ، این باغ زیبا با ظرفیت 250 الی 750 نفر در منطقه گرمدره واقع است. از ویژگی های بارز این باغ می توان به ورودی بسیار زیبا ، سالن شیک و مجهز ، فضایی زیبا و منحصر به فرد برای سفره عقد در فضای باز و در کنار آب ، چایخانه مستقل و مجهز و فضای میز شام مجزا و بزرگ … اشاره کرد.پارکینگ این مجموعه با گنجایش حدود 200 خودرو ، بسیار نزدیک به سالن عروسی تعبیه شده است

نام :

باغ شماره دو

مکان باغ عروسی :
گرمدره
ظرفیت :
450 نفر

این باغ با ظرفیت 450 نفر واقع در بهترین خیابان گرمدره با دسترسی بسیار عالی است . از ویژگیهای این باغ میتوان به سالن لوکس و بسیار شیک با سقفی بلند و نورپردازی عالی ، ورودی مسقف جهت روزهای بارانی با تزئین ثابت ریسه نور و لوستر ، سالن شام بسیار مجلل در مجاورت سالن پذیرائی ، آلاچیق شیشه ای جهت برگزاری مراسم عقد ، چایخانه مستقل از سالن با طراحی سنتی بسیار زیبا ، استفاده از چمن طبیعی و آبنما در محوطه باز ، تلویزیون شهری و پیست رقص ال ای دی و نورپردازی عالی به همراه استیج بسیار زیبا جهت گروه موزیک اشاره کرد ، پارکینگ این باغ با ظرفیت 200 خودرو پذیرای اتومبیلهای میهمانان می باشد .

نام :

باغ شماره سه

مکان :
گرمدره
ظرفیت :
200 الی 350 نفر

این باغ واقع در گرمدره با ظرفیت 200 الی 350 نفر که از ویژگیهای این باغ عروسی میتوان به سالن شیک با سقف آکوستیک با ظرفیت 200 نفر که محیطی دنج با رنگ بندی گرم دارای استیج موزیک بسیار قوی به همراه پیست رقص ال ای دی و نورپردازی دیجیتال و جایگاه عروس بسیار زیبا اشاره کرد . از آنجایی که تمام درختان این باغ عروسي درخت گیلاس است فضای سبز بسیار رویایی و فراتر از حد تصور این باغ در اواخر اسفند ماه و اوایل فروردین از تمام باغ ها متمایز نموده است . سالن شام مجزا ، آلاچیق شیشه ای و همچنین فضای باز زیبا جهت برگزاری مراسم عقد در فصول مختلف ، سفره خانه سنتی نقلی ، آبنما و نورپردازی زیبای فضای باز از دیگر امکانات این باغ می باشد . پارکینگ با ظرفیت 200 خودرو برای این باغ در نظر گرفته شده است.

نام :

باغ شماره چهار

مکان :
گرمدره
ظرفیت :
250 الی 350 نفر

این باغ واقع در بهترین منطقه گرمدره با ظرفیت 250 الی 350 نفر دارای ویژگی هایی از قبیل سالن بسیار زیبا با سقفی بلند و نورپردازی خاص دارای تلویزیون شهری ، پیست رقص ال ای دی ، نورپردازی و استیج موزیک به همراه استیج مخصوص جایگاه عروس و داماد اشاره کرد . این باغ عروسي دارای فضای باز بسیار زیبا با لوکیشنهای بسیار خاص جهت عکسبرداری عروس و داماد ومیهمانان می باشد . استفاده از چمن مصنوعی و استخر بسیار زیبا در ورودی به جذابیت های این باغ عروسی افزوده است . طراحی فضای باز این باغ عروسی برگرفته از مزارع آمریکایی می باشد . همچنین پارکینگ بسیار وسیع با ظرفیت 300 ماشین فضایی امن جهت خودروهای میهمانان فراهم آورده است.

نام :

باغ تالار شماره پنج

مکان :
فرمانیه
ظرفیت :
200 الی 350 نفر

این باغ تالار با ظرفیت 200 الی 350 نفر دارای عمارتی لوکس بهمراه امکانات عالی از قبیل آلاچیق زیبا و خاص جهت برگزاری مراسم عقد؛ سالن مجزا ورودی بسیار زیبا، سالن زیبا با لوسترهای لوکس ، تلویزیون شهری ، پیست رقص ال ای دی و نورپردازی و استیج خوب جهت گروه موزیک اشاره کرد . پارکینگ این باغ تالار با ظرفیت 150 خودرو پذیرای شما می باشد.

نام :

باغ شماره شش

مکان :
شرق تهران
ظرفیت :
150 الی 350 نفر

این باغ واقع در مکانی بسیار خوش آب و هوا در شرق تهران با ظرفیت 150 الی 300 نفر می باشد . از جمله امکانات این باغ عروسی میتوان به ورودی بسیار شیک و مسقف به همراه سالن زیبا در دو طبقه مجزا ، فضای سبز زیبا و همچنین آلاچیق بسیار زیبا بر روی استخر جهت برگزاری مراسم عقد اشاره نمود . پارکینگ بسیار عالی با ظرفیت 200 خودرو در این باغ تالار موجود می باشد .

نام باغ عروسی :

باغ شماره هفت

مکان باغ عروسی :
غرب تهران
ظرفیت باغ عروسی :
400 الی 800 نفر

این باغ با ظرفیت 400 الی 800 نفر از جمله باغهای لوکس منطقه گرمدره می باشد . این باغ دارای فضای سبز بسیار بکر و زیبا به همراه آلاچیق های دنج و آب نما می باشد . فضایی بسیار عالی جهت برگزاری مراسم عقد در باغ عروسی در نظر گرفته شده است . نمای لوکس به همراه نورپردازی عالی این باغ عروسی را از سایر باغ های عروسی متمایز می نماید . بهترین امکانات در داخل این سالن جهت برگزاری مراسم های نامزدی، عقد و عروسی فراهم می باشد . تلویزیون شهر فوق حرفه ای پیست رقص ال ای دی دیجیتال با فناوری بسیار پیشرفته ، نورپردازی خاص و استیج بسیار زیبای گروه موزیک به همراه جایگاه بسیار مجلل جهت عروس و داماد از دیگر ویژگیهای این باغ عروسی می باشد . سالن شام بسیار عالی در مجاورت سالن پذیرایی و همچنین چایخانه سنتی با دیزاین بسیار زیبای مراکشی با استفاده از رنگهای گرم و شرقی از دیگر امکانات این باغ عروسی می باشد. پارکینگ بسیار بزرگ با ظرفیت 400 خودرو در این باغ فراهم می باشد.

نام :

باغ شماره هشت

مکان باغ عروسی :
غرب تهران
ظرفیت باغ تالار :
250 الی 600 نفر

این باغ با ظرفیت 250 الی 600 نفر در منطقه گرمدره می باشد . از جمله ویژگی های عالی این باغ عروسی میتوان به 2 سالن مجزای بسیار شیک جهت پذیرایی ، سالن شام بسیار بزرگ و مبله ، آلاچیق عقد بسیار بزرگ و شیک ، فضای سبز بسیار زیبا به همراه آب نماهای فراوان با امکان گردش آب در کل محیط ، برکه و آبنما و تمام امکانات مورد نیاز جهت برگزاری هرچه باشکوه تر جشنهای نامزدی ، عقد و عروسی می باشد . با انتخاب این باغ دیگر هیچ دغدغه ای برای برگزاری مراسم نخواهید داشت . پارکینگ این باغ تالارگنجایش 200 خودرو را دارد.

نام باغ تالار:

باغ شماره نه

مکان :
غرب تهران
ظرفیت :
250 الی 600 نفر

این باغ واقع در غرب تهران و حد فاصل تهران تا کرج و از طریق جاده مخصوص قابل دسترس می باشد. این باغ بزرگ و مجلل با ظرفيت ٢٠٠ الی ٦5٠ نفر و گنجايش حدود ٢٠٠ جاى پارك ماشين بدون مزاحمت برای خروج و منظم با امنیت کافی در مسیری مناسب جهت برگزاری مراسم جشن و عروسی می باشد . سیستم تهویه مناسب و بروز و سالن زیبا با سیستم نورپردازی حرفه ای از سقف بلند 6 متری سالن و مدیریتی صحیح باغ عروسی باران را به باغ تالار ایده آل هر موسسه خدمات مجالس تبدیل کرده و افراد زیادی جهت رزرو این باغ زیبا مراجعه می کنند ، در توصیف این باغ تالار باید به این نکته اشاره داشت که از چند ماه قبل اقدام کنید.

باغ هایی که در بالا لیست شده اند فقط برخی از باغ تالارهای عروسی می باشد که تشریفات مجالس ژوان در اختیار دارد، جهت مشاوره و هماهنگی های بیشتر لطفا با شماره همراه 09122723788 تماس حاصل فرمایید.