تشریفات عروسی و خدمات مجالس ژوان

[av_textblock size=’20’ font_color=” color=” av_uid=’av-5kzrld’]

تزئین باغ عروسی – باغ عروسی را چگونه تزئین کنیم؟

[/av_textblock]

[av_textblock size=” font_color=” color=” av_uid=’av-3xnpg1′]
شاید تصمیم داشته باشید مراسم خود را در یک باغ عروسی برگزار نمایید. اگر چنین تصمیمی دارید شاید این مقاله برای شما کاربردی باشد. در این مقاله می خواهیم مواردی را بیان کنیم که می توانید از آنها درون باغ عروسی که تصمیم دارید مراسم خود را در آن برگزار نمایید، استفاده نمایید. استفاده از این موارد در باغ عروسی می تواند به جذاب و شیک تر شدن مراسم شما کمک کند.

ایده های تزئین باغ عروسی

معمولا زمانی مراسم عروسی را در یک باغ برگزار می کنند که میخواهند محیطی آرام و سرسبز را لمس کنند و یا تعداد میهمانان زیاد است.

جایگاه عروس و داماد شیک

ایده های تزئین باغ عروسی

همیشه به جایگاه عروس و داماد دقت کنید. جایگاه عروس و داماد در یک باغ عروسی باید از جایگاه ویژه ای برخوردار باشد. میتوانید برای زیباتر شدن جایگاه عروس و داماد از یک دیوار گل، یا حریر های زیبا استفاده نمایید.

خوش آمد گویی مناسب

ایده های تزئین باغ عروسی

گفتن یک خوش آمد گویی زیبا و جذاب در ورودی یک باغ عروسی می تواند مراسم شما را بسیار جذاب کند.

این خوش آمد گویی می تواند توسط یک فرد انجام شود و یا مثلا بر روی یک تخته که روی آن گل آرایی شده، متنی زیبا بنویسید و از میهمانان و دوستان برای شرکت در مراسم تان تشکر نمایید.

جایگاه گل

ایده های تزئین باغ عروسی

معمولا افرادی که به مراسم عروسی دعوت می شوند، برای عرض تبریک به عروس و داماد به آنها گل هدیه می دهند. بهتر است جایگاهی در باغ عروسی تعبیه شود تا گل ها را در آن مکان قرار داده و همه بتوانند آنها را ببیند. مطمئن باشید استقبال ویژه ای از این قسمت خواهد شد.

دکور های زیبا و جذاب

ایده های تزئین باغ عروسی

استفاده از دکورهای جذاب و منحصر به فرد که مخصوص باغ عروسی باشد می تواند به زیباتر شدن مراسم عروسی تان کمک بسیار کند. برای مثال استفاده از چند مبل راحتی در گوشه ای از باغ عروسی همراه با مواردی که به زیباتر شدن آن کمک کند، می تواند ظاهری جذاب به باغ عروسی بدهد.

منوی پذیرایی متنوع

ایده های تزئین باغ عروسی

شاید این مورد کمی هزینه بر باشد اما چون میهمانانی با سلیقه های متفاوت دارید، باید سعی کنید منوی متنوعی نیز داشته باشید تا آنها نیز بتوانند از خودشان پذیرایی کنند. سعی کنید از میوه ها بیشتر استفاده کنید زیرا برای سلامتی مفید تر می باشند نسبت به غذاهای چربی دار.

بازی های نوستالژی

ایده های تزئین باغ عروسی

می توانید برای سرگرم کردن میهمانان از وسایل بازی های نوستالژی استفاده نمایید. بازی هایی مانند پرتاب حلقه، بولینگ، جنگا(برج هیجان) و … می توانند لحظات شاد و مفرحی را برای میهمانان فراهم آورد و برای آنان خاطره ساز شود.

امیدواریم بتوانید از این ایده ها برای تزئین باغ عروسی خود استفاده نمایید. در صورتی که ایده ای داشتید خوشحال خواهیم شد که آن را با ما در میان بگذارید.
[/av_textblock]

[av_comments_list av_uid=’av-2q4x4h’]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تشریفات مجالس ژوان