تشریفات عروسی و خدمات مجالس ژوان

[av_textblock size=” font_color=” color=” av_uid=’av-6doga1′]

باغ عروسی در تهران با قیمت مناسب

 باغ عروسی در تهران با قیمت مناسب - خدمات مجالس

کنترل هزینه های برگزاری یک مراسم عروسی در شرایط اقتصادی کنونی جامعه از دغدغه های هر زوجی است.خصوصا در یک کلان شهر مانند تهران که به دلیل قیمت بالای ملک ،برگزاری یک جشن عروسی در یک باغ عروسی گاها به قدری سرسام اور میشود که برخی تصمیم میگیرند از جشن عروسی چشم پوشی کنند و یا آنرا در محل دیگری برگزار نمایند.اما با دانستن یک سری از مسائل تاثیر گذار در قیمت اجاره باغ عروسی میتوان ، علاوه بر داشتن جشنی آبرومند ، میزانی از هزینه های آن را پس انداز و در زندگی آینده خود به صرف برسانید.

در چند سال اخیر با توجه به تغییر سلایق افراد و همچنین اینکه برخی زوجین علاقه به برگزاری مراسم به صورت مختلط دارند انتخاب باغ عروسی به جای تالار بیشتر رونق گرفته است..این موضوع در تهران به دلیل تغییر شکل زندگی مردم به شکل آپارتمان نشینی و نیاز افراد به برگزاری مراسم در فضایی جدید  و دلچسب بیشتر به چشم میخورد.اما نکته مهم در اجاره باغ عروسی ، قیمت اجاره باغ بنابر بودجه زوجین است که همواره افراد میکوشند بهترین انتخاب را با حداقل هزینه انجام دهند.

اما برای اینکه یک باغ عروسی با قیمت مناسب اجاره نماییم باید عوامل موثر در قیمت تمام شده آن را بشناسیم.در ادامه به ذکر مواردی که موجب تغییر قیمت اجاره یک باغ عروسی  میشوند ،میپردازیم.

یکی از عوامل تاثیر گذار در قیمت باغ عروسی ،تاریخ برگزاری مراسم است.واضح است که درصورتیکه تاریخ مراسم شما در اعیاد مذهبی و باستانی نظیر عید نوروز و یا نیمه شعبان باشد ،قیمت اجاره یک باغ عروسی بالاتر میرود.

مورد بعدی ظرفیت پذیرایی از میهمانان و تعداد مدعوین است.در صورتیکه تعداد میهمانان شما محدود باشد ،نیازی به اجاره یک باغ بزرگ را ندارید و با در نظر گرفتن یک باغ کوچک ،هزینه های خود را محدود تر نمایید.

ظرفیت پارکینگ نیز از دیگر نکاتی است که در قیمت یک باغ عروسی تاثیر گذار است.زیرا در صورتیکه باغ فضای محدودی را برای اتومبیل های مدعوین داشته باشد ، شما مجبور به در نظر گرفتن فضایی علاوه بر آن و پرداختن مبلغی علاوه بر هزینه اجاره باغ بپردازید.

از دیگر مواردی که در قیمت باغ تاثیر دارد میزان نزدیک بودن محل آن به تهران است.در صورتیکه باغ عروسی در شهر تهران واقع شده باشد قیمت اجاره آن بالاتر است و در صورتیکه در اطراف شهر واقع شده باشد بسته به میزان مسافت و میزان نزدیکی آن به میهمانان ، مبلغ آن محاسبه میشود.

علاوه بر تمامی موارد ذکر شده ، مواردی چون میزان فضای سبز ، نورپردازی ، برخورداری از سفره خانه ، اتاق و سفره عقد نیز در قیمت یک باغ عروسی تاثیر گذار است.

بهره مندی از بهترین خدمات مجالس به انتخاب تشریفات مجالس و تشریفات عروسی بستگی دارد .

پیشنهاد می کنیم از ارائه خدمات مجالس ، تشریفات مجالس انتخابی خود در باغ عروسی دیدن نمایید.

باغ عروسی در تهران - تشریفات مجالس
[/av_textblock]

[av_heading tag=’h2′ padding=’10’ heading=’مطالعه مطالب زیر را پیشنهاد می کنیم : ‘ color=” style=” custom_font=” size=” subheading_active=” subheading_size=’15’ custom_class=” av_uid=’av-3o809l’][/av_heading]

[av_masonry_gallery ids=’2869,2299,2131,2226,2217,2093,2067,1863,1760′ items=’24’ columns=’5′ paginate=’none’ size=’fixed’ gap=’large’ overlay_fx=’active’ container_links=’active’ id=” caption_elements=’title’ caption_styling=” caption_display=’always’ color=” custom_bg=” av_uid=’av-29find’]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تشریفات مجالس ژوان