تشریفات عروسی و خدمات مجالس ژوان

[av_textblock size=” font_color=” color=” av_uid=’av-67ec6m’]

انتخاب موزیک در روز عروسی

موزیک و دی جی جزو خدمات مجالس می باشد که در تشریفات عروسی ارائه میگردد که البته کیفیت این ارائه بسیار مهم میباشد و در همه تشریفات مجالس ، یکسان نمی باشد.
نورپردازی جایگاه عروس و داماد و همچنین جایگاه و پیست رقص میهمانان و عروس و داماد نیز بسیار مهم میباشد.
برای اطمینان از کیفیت موزیک و همچنین کار دی جی می توانید با هماهنگی تشریفات عروسی در یک مراسم قبل از جشن عروسی خود شرکت نمایید تا در روز عروسی استرسی نداشته باشید.

انواع موزیک در روز عروسی

موزیک در روز عروسی دارای چند بخش است:

پخش موزیک به هنگام ورود عروس و داماد :

موزیک برای ورود عروس و داماد را می توانید خودتان انتخاب نمایید و اهنگ مورد علاقه خودتان را پیشنهاد دهید .در غیر اینصورت گروه موزیک و دی جی آهنگ زیبا و آرامی را برای لحظه ورود عروس و داماد در سالن و یا باغ عروسی پخش می کنند.
بسته به انتخاب شما می تواند موزیک بی کلام و آرام و یا موزیک شاد پخش گردد.

اگر ورود عروس و داماد بسیار ساده باشد بهتر است موزیک بی کلام و شاد پخش گردد و اگر نحوه ورود عروس و داماد برنامه ریزی و دارای طرح خاصی است ، بهتر است از موزیک شاد استفاده شود.
اجرای تمامی موارد نیازمند هماهنگی عروس و داماد با تیم خدمات مجالس می باشد.

پخش موزیک ویژه برای رقص دو نفره عروس و داماد :

عروس و داماد می توانند 1 الی 2 آهنگ را برای این بخش در نظر بگیرند و البته پیشنهاد می کنیم حتما با گروه موزیک و دی جی مشورت نمایید زیرا آنها تجربه بیشتری دارند و تخصص آنها در انتخاب بهترین موزیک می باشد و بهتر می توانند شما را راهنمایی نمایند.
برای انتخاب موزیک این بخش باید 1 ماه قبل از جشن عروسی اقدام نمایید تا بتوانید مناسب موزیک، حرکات خود را طراحی نمایید و با همدیگر هماهنگ شوید.

پخش موزیک برای میهمانان :

این بخش مورد علاقه میهمانان است تا هنرنمایی نمیاند و از جشن عروسی لذت ببرند. شما می توانید انتخاب موزیک ها را به دی جی و یا تیم خدمات مجالس بسپارید و یا می توانید لیستی از آهنگ مورد نظر خود را تهیه نمایید و به گروه موزیک و دی جی ارائه دهید.

پخش موزیک به هنگام صرف شام :

موزیک به هنگام صرف شام بسیار ملایم و آرام میباشد و از موزیک های اروپایی و یا کلاسیک انتخاب می کردد و صدای پخش این موزیک پایین می باشد تا مزاحمتی برای میهمانان ایجاد نگردد.

در این بین شما می توانید موسیقی زنده با حضور دی جی داشته باشید و یا فقط به پخش موزیک بسنده نمایید که در هنگام عقد قرار داد این مورد را مشخص می نمایید.

انتخاب موزیک در روز عروسی - تشریفات عروسی - خدمات مجالس - باغ عروسی - تشریفات مجالس

انتخاب موزیک در روز عروسی - تشریفات عروسی - خدمات مجالس - باغ عروسی - تشریفات مجالس

انتخاب موزیک در روز عروسی - تشریفات عروسی - خدمات مجالس - باغ عروسی - تشریفات مجالس

انتخاب موزیک در روز عروسی - تشریفات عروسی - خدمات مجالس - باغ عروسی - تشریفات مجالس

*نکات بسیار مهم در تشریفات عروسی

[/av_textblock]

[av_hr class=’short’ height=’50’ shadow=’no-shadow’ position=’center’ custom_border=’av-border-thin’ custom_width=’50px’ custom_border_color=” custom_margin_top=’30px’ custom_margin_bottom=’30px’ icon_select=’yes’ custom_icon_color=” icon=’ue808′ font=’entypo-fontello’ av_uid=’av-3j9wke’]

[av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_display=” av_uid=’av-36wim6′][/av_one_full]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تشریفات مجالس ژوان