تشریفات عروسی و خدمات مجالس ژوان

[av_textblock size=” font_color=” color=” av_uid=’av-4oqbjh’]

 لیست بهترین باغ عروسی در تهران

تمامی موسسات تشریفات مجالس دارای تعدادی باغ عروسی،باغ تالار، تالار،ویلا هستند که البته زیبایی و جذابیت و تعداد آنها بستگی به شرکت تشریفات عروسی دارد .

تشریفات مجالس ژوان نیز دارای تعداد زیادی از باغ عروسی در تهران،باغ عروسی در کرج، باغ عروسی در غرب تهران ، باغ عروسی در شرق تهران و… می باشد و به این ترتیب با این وسعت کاری ،گوی سبقت را از سایر رقبا ربوده است و به این ترتیب برای  مشتریان خود ، امکان انتخاب را آسان نموده است.

شما می توانید با توجه به مسیر،تعداد میهمانان و همچنین بودجه در نظر گرفته شده، باغ عروسی مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

برای آشنایی بیشتر با تشریفات عروسی ژوان می توانید موارد زیر را که جزو مهم ترین ها در برگزاری جشن عروسی بشمار میروند، را مشاهده نمایید.

باغ عروسی ژوان

پکیج های پذیرایی

خدمات پذیرایی عروسی

موزیک و دی جی

فیلمبرداری و عکاسی

خدمات عروس و داماد 

قابل ذکر است که چیدمان تمامی منوها اعم از پکیج های پذیرایی، خدمات پذیرایی عروسی و …. به گونه ای است که شما عزیزان می توانید از میان آنها مواردی را حذف یا اضافه نمایید  و حتی میتوانید ترکیبی از پکیج ها را برای برگزاری جشن عروسی خود ، سفارش دهید.

این به این معنی است که ما هیچ گونه محدودیتی در سفارش و ارائه خدمات مجالس به شما مشتریان عزیز نخواهیم داشت.

اگر شما هم جزو عروس و دامادهایی هستید که برای فیلمبرداری و عکاسی به دنبال ویلا و یا باغ فیلمبرداری و عکاسی هستید ، تشریفات مجالس ژوان به شما این نوید را می دهد که این امکان فراهم شده است و میتوانید از طریق صفحه اینستاگرام ما ، از تمامی عکس ها و کلیپ های مربوط به ویلا و باغ فیلمبرداری و عکاسی دیدن نمایید.

 تمامی امکانات اعم از سرمایش/گرمایش، پذیرایی و … در باغ عروسی پیش بینی و فراهم گردیده است و شما با خیال راحت می توانید در تمامی فصول جشن عروسی خود را در باغ عروسی ژوان برگزار نمایید.

تیم مشاوره ژوان آماده ارائه مشاوره در تمامی امور: انتخاب پکیج پذیرایی، انتخاب خدمات عروسی، چیدمان داخل باغ و یا تالار ، انتخاب باغ عروسی و …. هستند.

هر یک از باغ عروسی های ژوان پذیرای تعداد خاصی میهمان هست و البته چیدمان و دکوراسیون این باغ ها کاملا خاص و متفاوت هستند.

به علت محدودیت در قراردادن کلیپ ها در وب سایت ، می توانید برای مشاهده کلیپ های مربوط به باغ عروسی و نحوه چیدمان و دکوراسیون آنها به صفحه اینستاگرام ما مراجعه نمایید.

امکانی که به تازگی توسط تیم تشریفات مجالس ژوان فراهم آمده ، بازدید از باغ تالار، باغ عروسی ، تالار مورد نظر می باشد. این امکان به علت گستردگی تعداد تالار عروسی ، باغ تالار و باغ عروسی در گذشته نبوده و به تازگی حتی با وجود افزایش تعداد باغ ها و تالارها به مجموعه تشریفات عروسی ژوان ،افزوده گردیده است.

تمام تلاش تیم تشریفات مجالس ژوان ارائه خدمات مجالس باکیفیت و البته بیشتر به مشتریان خود می باشد که با توجه بهابراز رضایت مشتریان، این رضایتمندی حاصل گردیده است و با ادامه این مسیر در تلاشیم که تعداد رضایتمندی را افزایش دهیم.

انواع خدمات مجالس - خدمات مجالس ژوان

Ceremonial Service (23)

انتخاب باغ عروسی - تشریفات عروسی

Ceremonial Service (21)

بهترین باغ عروسی - باغ عروسی در تهران - تشریفات عروسی - باغ تالار - مراسم عروسی - زیباترین باغ عروسی

Ceremonial Service (19)

بهترین باغ عروسی - باغ عروسی در تهران - تشریفات عروسی - باغ تالار - مراسم عروسی - زیباترین باغ عروسی

[/av_textblock]

[av_button label=’ایستاگرام ‘ link=’manually,http://instagram.com/tashrifatzhuan’ link_target=’_blank’ size=’large’ position=’center’ icon_select=’yes’ icon=’ue909′ font=’entypo-fontello’ color=’custom’ custom_bg=’#edae44′ custom_font=’#ffffff’ av_uid=’av-21xolp’]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تشریفات مجالس ژوان