[av_textblock size=” font_color=” color=” av_uid=’av-25c9pd’]

خدمات عروسی

خدمات عروسی - تشریفات عروسی

مراسم ازدواج جزو یکی از بزرگترین اتفاقات زندگی هر شخصی است.اما برگزاری این رویداد به نحو احسنت نیازمند یکسری خدمات است که لازم است با آن ها آشنا شوید.

در این مقاله قصد بررسی خدماتی را داریم که طی برگزاری جشن ازدواج با آنها برخورد خواهید کرد.

اولین مرحله از اموری که برای جشن ازدواج در نظر گرفته میشود میتوان به  در نظر گرفتن یک محیط برای برگزاری جشن اشاره نمود.این محیط که میتواند سالن ،تالار و یا باغ باشد با توجه به تعداد میهمانان و بودجه زوجین اجاره میشود.گاها فضای منزل زوجین نیز اجازه برگزاری این مراسم را به آنها میدهد.اما در هر صورت باید برای این موضوع به فصلی که قصد برگزاری مراسم را دارید در نظر بگیرید.بعنوان مثال در صورتیکه در فصل زمستان نسبت به اجاره باغ عروسی اقدام مینمایید باید نسبت به تجهیز آن به وسایل گرمایشی اقدام شده باشد ولی بطور معمول در فصل زمستان از تالار برای برگزاری جشن استفاده میشود.در این مورد باید توجه نمایید که هزینه اجاره  فضا در مناسب ها و اعیاد و روزهای تعطیل به نسبت دیگر اوقات سال گران تر است.

کارت عروسی را نیز میتوان جزو خدمات عروسی دانست.بصورت معمول در صورتیکه از یک موسسه تشریفات مجالس، خدمات مجالس گرفته باشید این مورد یکی از وظایف این موسسات است.

از دیگر مواردی که جزو خدمات عروسی محسوب میشوند ،میتوان به تزئین اتاق عقد و ماشین عروس اشاره نمود که سلیقه ای است و با توجه به نظر مشتری و بودجه وی انجام میپذیرد.

باغ عروسی - خدمات عروسی

خدمات آرایشی عروس و داماد نیز در زمره مواردی است که به زوجین توسط معرفی آرایشگاه های برتر پیشنهاد میشود.

سپس نوبت به البسه عروس و داماد میرسد.از دیگر وظایف موسسات تشریفات مجالس این است که مزون مناسب را به زوجین معرفی نماید تا لباسی مناسب سلیقه و بودجه خود تهیه نمایند.

یکی از مواردی که بشدت برای عروس و دامادها مهم است بحث عکاسی و فیلمبرداری از مراسم است.زیرا تنها چیزی است که برای عروس و داماد باقی میماند و تمام زحماتی که کشیده اند توسط آن ثبت و ضبط خواهد شد.

و اما نهایی ترین خدماتی که ضمن مراسم عروسی ارائه میشود موضوع کترینگ است.این خدمات شامل کلیه خدمات پذیرایی شامل کیک و شیرینی ،سرو غذا و دسر ،ظروف پذیرایی ،میز شام و … هستند.
[/av_textblock]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تشریفات مجالس ژوان