بسیاری از زوج‌ ها برای برگزاری مراسم عروسی از باغ استقبال می‌ کنند. برخی از آن ها در باغ شخصی خود، بستگاه نزدیکان خود مراسم عروسی را برگزار می ‌کنند. دسترسی به باغ شخصی بدون شک یک خوش شانسی و یک امتیاز بزرگ برای عروس و دامادها محسوب می ‌شود؛ چرا که یکی از دغدغه‌ های عروس و داماد انتخاب باغ بوده که علاوه بر اینکه زمان بر است، هزینه بالایی نیز نیاز دارد. برخی از افراد دسترسی به باغ نداشته و باید باغ مناسبی را اجاره کنند. تشریفات عروسی در باغ توسط مراکز بسیاری ارائه می ‌شود. تشریفات مجالس ژوان یکی از موسسات تشریفاتی است که توسط مدیریت مجرب و حرفه ‌ای خدمات با کیفیتی را ارائه می‌ دهد.

مزیت تشریفات عروسی در باغ

تشریفات عروسی در باغ مزیت‌ های بسیاری دارد. بدون شک باغ عروسی و باغ تالار برای برگزاری مراسم عروسی و دیگر مراسم‌ ها بسیار محبوب است. باغ‌ ها دارای فضای سرسبز و زیبایی هستند که با یک تیر چند نشان خواهید زد. علاوه بر اینکه فضای منحصر به فردی برای برگزاری مراسم دارید، یک آتلیه برای خود و مهمانان خود دارید. برخی از مزیت ‌های باغ ‌ها برای برگزاری مراسم عروسی و جشن ها عبارتند از:

تشریفات عروسی در باغ
تشریفات عروسی در باغ

با انتخاب باغ برای برگزاری مراسم عروسی دیگر دغدغه تعداد مهمانان را ندارید و در این صورت انعطاف پذیری بیشتری برای پذیرایی از مهمانان خود خواهید داشت. در صورتی که در جشن شما افراد بیشتری نسبت به آنچه که برنامه‌ریزی کرده باشید، حضور پیدا کنند، می ‌توانید فضایی را برای آن ها پیدا کرده تا از جشن شما لذت ببرند. با آسمان باز فضا شلوغ دیده نمی ‌شود.

با توجه به اینکه فضای طبیعی باغ نیازی به دیزاین بیشتر ندارد، از نظر مالی عروسی در این فضا بسیار منطقی است. برای فضای سبز، شکوفه ‌ها و دکوراسیون در باغ با وجود شاخ و برگ ‌ها، گل ‌ها و گیاهان زیبا در اطراف باغ نیازی به هزینه نیست. تنها در صورتی که بخواهید، می ‌توانید گل‌ آرایی ساده انجام دهید که باعث زیباتر شدن باغ شده و هزینه چندانی نیز ندارد.

عروسی در باغ فرصت ‌های بسیاری برای عکاسی فراهم می ‌کند. برای اینکه عکس‌ های منحصر به فرد و خاصی را ثبت کنید، نور طبیعی، سبزی تازه درختان و چمن و … با یکدیگر ترکیب شده و فضای منحصر به فردی را فراهم می کنند. بسیاری از باغ‌ها دارای عناصر آبی مثل حوضچه ‌ها و ویژگی‌ های خاص می‌ باشند؛ که برای عکاسی بسیاری عالی است.

خدمات تشریفات عروسی در باغ

هر تیم تشریفات عروسی خدمات منحصر به فردی را ارائه می ‌دهند. این خدمات در قالب پکیج ‌های مختلفی ارائه می ‌شوند که شما عزیزان می‌ توانید برخی از این خدمات کمتر کرده و یا خدمات مورد نظر خود را به آن اضافه کنید. برخی از خدمات تشریفات مجالس ژوان به شرح زیر هستند:

دیزاین محیط بسیار مهم بوده و گل ‌آرایی در دیزاین مراسم عروسی از اهمیت بالایی برخوردار است. در فضای مختلف باغ از تزیینات میز، تاج گل عروس، تزیینات میزهای مهمانی و … می توانید استفاده کرد که باعث می ‌شود مراسم عروسی زیبایی داشته باشید. با استفاده از نورپردازی مناسب می ‌توانید فضای رمانتیک و جذابی را برای عروسی طراحی کنید. به این منظور از لامپ‌ ها، چراغ ‌های دیواری و سقفی پروژکتورها و … می‌ توان استفاده کرد. اگر می‌ خواهید سقف و جدارها را نیز زیبا کنید، از پارچه ‌ها، بالن ‌ها، چراغ‌ ها و … می ‌توانید استفاده کنید. موسیقی و رقص همچنین فضای مناسب برای رقص در جذابیت و شادابی مراسم عروسی بسیار تاثیر گذار است. با انتخاب موسیقی مناسب می ‌توانید یک مراسم به یاد ماندنی داشته باشید. دیزاین مراسم عروسی متفاوت بوده که در بیشتر موارد دیزاین ‌ها طبق نظر و خواسته عروس و داماد هماهنگ و طراحی می ‌شوند.

مراکز ارائه دهنده خدمات مجالس با ایجاد تزیینات مناسب با تم مراسم، همچنین فراهم کردن فضاهای مناسب و آماده سازی استفاده از تجهیزات صوتی و تصویری با کیفیت و … کیفیت برگزاری مراسم را افزایش می‌ دهند. این اقدامات باعث بهبود کیفیت و جذابیت مراسم عروسی توسط تشریفات عروسی در باغ می ‌شود.

ارائه غذاهای با کیفیت و خوش طعم توسط تشریفات عروسی در باغ انجام می ‌شود. تیم تشریفات با توجه به سلیقه و تم مورد نظر شما می‌ تواند منوی متنوعی از غذاهای محلی و بین‌المللی، غذای مناسب برای انواع رژیم‌ های خاص و … ارائه دهد. خدمات سرو غذا، انواع دسر و سالادها و نوشیدنی‌ها توسط برترین پرسنل ارائه می ‌شود که تجربه ‌ای خوشایند برای مهمانان شما به همراه خواهد داشت.

استفاده از تجهیزات صوتی و تصویری با کیفیت در تشریفات مجالس از اهمیت بالایی برخوردار است. برای انتقال صوت و تصویر به مهمانان از این تجهیزات استفاده خواهد شد. تیم تشریفات سعی می‌کنند تا در محیط باغ از تجهیزاتی استفاده کنند که صوت و تصویر به خوبی منتقل شود. میکروفون ‌ها، بلندگوها، سیستم‌ های صوتی و تصویری، پروژکتورها و … برخی از تجهیزاتی است، که در این محیط قرار داده می‌ شوند. توسط این تجهیزات مراسم عروسی به صورت واضح و صاف صدا و تصویر به مهمانان انتقال داده شده و باعث می‌شود تا مراسم جلوه خاص داشته باشد.

پارکینگ و فضای پارکینگ مناسب از دغدغه بسیاری از مهمانان و و همچنین میزبان است. تشریفات عروسی در باغ نسبت به تالارها فضای بسیاری برای پارکینگ در نظر گرفته ‌اند. نورپردازی مناسب و امنیت، سهولت دسترسی و فضای کافی در این پارکینگ ‌ها تامین می ‌شود.

خدمات عکاسی و فیلمبرداری با کیفیت توسط تشریفات عروسی در باغ، با تیم حرفه ‌ای و تجهیزات حرفه ‌ای انجام می ‌شود. با استفاده از این خدمات می ‌توانید لحظات خوبی را برای خود به یادگار ثبت کنید. ویرایش حرفه ‌ای و ارائه تصویر نهایی توسط تیم تشریفات از امتیازهای مثبت محسوب می ‌شود.

تشریفات عروسی در باغ
تشریفات عروسی در باغ

امکانات مربوط به مهمانان در تشریفات مجالس عروسی

علاوه بر امکاناتی که توسط تیم تشریفات در اختیار عروس و دامادها قرار می‌ گیرد، برای مهمانان نیز امکاناتی فراهم می‌شود. سرویس بهداشتی، نیازهای ویژه مثل آسانسور برای افراد دارای معلولیت، اتاق تعویض لباس، فضای استراحت پارکینگ و فضاهای عمومی از امکاناتی است که توسط این گروه برای مهمانان تامین می‌ شود.

خدمات تشریفات مجالس ژوان در باغ

این روزها برگزاری مراسم عروسی در باغ از استقبال بالایی برخوردار شده است. بسیاری از افراد در باغ شخصی مراسم برگزار کرده و برخی دیگر برای برگزاری مراسم باغ اجاره می ‌کنند. با رزرو باغ با یک تیر چند نشان زده ‌اید، علاوه بر اینکه فضای منحصر به فردی برای برگزاری مراسم خود دارید، اتلیه زنده نیز خواهید داشت. در برخی از باغ ‌ها فضای سربسته نیز وجو دارد که می ‌توانید از هر دو قسمت استفاده کنید. تمامی خدمات و کارهای لازم برای شب عروسی توسط تیم تشریفات عروسی در باغ انجام می ‌شود که شبی خاطره انگیز و به یاد ماندنی را برای شما ثبت خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تشریفات مجالس ژوان