[av_textblock size=” font_color=” color=” av_uid=’av-2tl1j4′]

بهترین تشریفات مجالس

بهترین تشریفات مجالس - باغ عروسی - خدمات مجالس - تشریفات عروسی

با گسترش مشغله های زندگی من جمله شاغل بودن افراد ، وقت آنان برای مدیریت یک مراسم که تمام جوانب آن به بهترین نحو برگزار گردد، محدود است .بنابراین یک راه این است که قید برگزاری مراسم را بزنیم که عملا کاری نشدنی است .راه دوم این است که خودمان مدیریت مراسم را در دست گیریم که با توجه به محدودیت وقت و عدم تجربه ممکن است در مراسم خود با کمبودهایی مواجه شویم و در طول مراسم ضعف ها خود را نمایان سازند که فرصتی برای جبران نیست و ممکن است خاطره ناخوشایندی را برایتان به جای بگذارد.

و اما راه سوم و مناسبتر از دو راه دیگر سپردن کلیه مراحل برگزاری مراسم خود به یک تشریفات مجالس است.اما سوال اینجاست که در بین این همه برگزارکننده تشریفات مجالس که تبلیغات آن ها را میبینیم و در رسانه ها خودنمایی میکنند کدام یک از آنان را انتخاب نماییم که جزو بهترین ها باشد؟آیا نشانه خاصی دارند ؟چه مواردی را باید در نظر گرفت تا به انتخاب بهترین ها منجر شود؟

نخست به بررسی حوزه فعالیت های تشریفات مجالس میپردازیم.

حوزه فعالیت خدمات مجالس در زمینه تشریفات عروسی ،برگزاری میهمانی های کوچکتر نظیر جشن تولد و یا جشن بازنشستگی ، افتتاحیه ها ، سمینارها ،مراسم ترحیم و … است.لذا خدمت رسانی در هرگونه مراسمی که تعداد نسبتا بالایی از میهمان را داشته باشد را میتوان جزو وظایف تشریفات مجالس به حساب آورد.

از جمله خدمات مجالس که توسط تشریفات  ارائه میشوند عبارتند از : معرفی محل مناسب من جمله باغ عروسی ،تالار و یا باغ تالار ، تزئین و گل آرایی سالن ،میزها ،جایگاه عروس و داماد و … ، هماهنگی با فیلمبردار و عکس بردار ، معرفی شیرینی فروشی،معرفی گروه های موسیقی  ،تهیه ظروف پذیرایی و میز و صندلی ،نورپردازی و در نهایت تهیه و طبخ غذاها ، سرو دسر و غذا و پذیرایی از میهمانان است.اما تمام این موارد را بسته به بودجه خود میتوانید کم و زیاد کنید و برخی از آنان را حذف و برخی دیگر را مفصل تر در نظر بگیرید.

حال با دانستن وظایف تشریفات مجالس ،این سوال پیش میاید که چگونه از بین تمام این موسسات بهترینشان را انتخاب نماییم تا بتوانیم بهترین خاطره را از یک مراسم در ذهن خود و میهمانانمان بر جای بگذاریم؟

تشریفات عروسی - باغ عروسی - خدمات مجالس - تشریفات مجالس

قبل از هر کاری لازم است ایتدا بودجه خود را مشخص نمایید تا بنا بر آن بدانید چه خواسته هایی را میتوانید از یک موسسه درخواست نمایید.

این موضوع را در نظر داشته باشید که تعداد خدماتی که موسسه ارائه میدهند نشان دهنده برتر بودن آن نیست بلکه ملاک کیفیت خدمات مجالس است.

میتوانید برای اطمینان از خدمات یک موسسه از کسانیکه قبلا از آن خدمت گرفته اند پرس و جو نمایید.

بدین منظور میتوانید سابقه کاری موسسه را بررسی نموده و یا در یکی از مراسمی که توسط موسسه اداره میشود ، شرکت نمایید.

میتوانید میزان محبوبیت تشریفات عروسی را در شبکه های اجتماعی مورد ارزیابی قرار دهید.بعنوان مثال در صورتیکه فیلمی از یک مراسم در اینستاگرامش منتشر نموده ،کامنتهای زیر پست را مورد بررسی قرار دهید تا نظرات کاربران را در مورد این موسسه بدانید.
[/av_textblock]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *