باغ تالار عروسی یکی از گزینه های پیش رو، برای زوجینی است که می خواهند مراسم عروسی خود را در محیطی جذاب برگزار نمایند.

انتخاب باغ تالار عروسی، یکی از مهم ترین مراحل برنامه ریزی برای جشن عروسی می باشد. حداقل ۶ ماه قبل از تاریخ برگزاری جشن عروسی باید نسبت به انتخاب باغ و رزرو آن اقدام نمایید.
برای انتخاب یک باغ عروسی یا تالار عروسی نکات ریز و درشت بسیاری را می توان در نظر گرفت. همچنین این را باید مد نظر داشته باشیم، که باغ ها دارای شرایط و ویژگی های مختلفی می باشند که کیفیت هر کدام را تعیین می کنند.

تشریفات عروسی لاکچری - بهترین تشریفات عروسی تهران

تشریفات عروسی لاکچری – بهترین تشریفات عروسی تهران

تشریفات مجالس ژوان دارای تعداد زیادی باغ عروسی در شرق تهران، باغ عروسی در غرب تهران، باغ عروسی در اطراف تهران و … می باشد.

برای برگزاری تشریفات عروسی خود می توانید،هر کدام از باغ تالارهای ژوان را با توجه به تعداد میهمانان ،مسیر ، طراحی ، هزینه و … به راحتی انتخاب نمایید.

تعدد بالای باغ تالارهای موجود در تشریفات عروسی ژوان ، این انتخاب را برای شما آسان نموده است.

اگر بدنبال باغ تالارعروسی برای برگزاری مراسم عروسی خود هستید، کافیست تلفن خود را بردارید و با شماره تلفن ۲۶۷۶۶۳۲۴-۰۲۱ و یا با شماره همراه ۰۹۱۲۲۷۲۳۷۸۸ تماس حاصل فرمایید

در اینجا برای انتخاب یک باغ تالار عروسی مناسب جهت برگزاری جشن عروسی، برخی از بهترین معیار ها را بیان می کنیم :

  •  موقعیت و دسترسی شهری

باغ محل برگزاری جشن عروسی بایستی از نظر موقعیت جغرافیایی و دسترسی شهری، وضعیت مناسبی داشته باشد. هرچه مسیر دسترسی به باغ عروسی، از آرایشگاه عروس و آتلیه عکاسی دورتر باشد، برای خود عروس و داماد دردسر ساز خواهد بود.

  •  ظرفیت باغ

یکی از ویژگی های خیلی مهم که تعیین کننده تعداد مهمانان شما در جشن عروسی تان می باشد، ظرفیت باغ تالار عروسی می باشد، اگر تعداد مهمانان شما کم هستند، بهتر است از باغ های کوچکتر استفاده نمایید تا مهمانان در سالن پراکنده نشوند.

  • ارتفاع سقف سالن پذیرایی

سقف سالن یکی از پارامترهای مهم در انتخاب باغ یا تالار عروسی می باشد. سقف های اکثر سالن ها معمولا دارای ارتفاع بیشتری نسبت به سایر مکان ها هستند زیرا سقف های کوتاه معمولا دلگیرند.

  •  پارکینگ اتومبیل

باغ تالار عروسی یا سالنی که برای برگزاری جشن عروسی، میخواهید انتخاب کنید بهتر است حداقل یک پارکینگ اختصاصی برای مهمانان داشته باشد.

این پارامتر از زمان پیدا کردن جای پارک مهمانان شما کاسته و به گرم بودن مجلس عروسی تان کمک خواهد کرد.

  •  میز شام عروس و داماد

برخی از باغ ها و تالار های عروسی، یک میز جداگانه برای صرف شام عروس و داماد در نظر می گیرند و آن را با گل های زیبا و شمع های متنوع تزئین می کنند.

اما در برخی از باغ های عروسی، این مورد با دریافت هزینه جداگانه همراه است و برخی نیز به عنوان هدیه آن را در نظر می گیرند.

  •  سرویس بهداشتی

سرویس های بهداشتی نیز یکی از ملاک های مهم در انتخاب باغ تالار عروسی می باشد که باید بدان توجه داشت، سرویس های بهداشتی باید تمیز و بهداشتی باشند.

همچنین به محل سرویس ها و مسافت آنها تا محل برگزاری جشن عروسی نیز باید توجه داشت.

  • سیستم گرمایشی و سرمایشی

یکی از نکاتی که باید به آن توجه داشت و خیلی مهم می باشد، سیستم گرمایشی و سرمایشی باغ های عروسی و سالن های پذیرایی خصوصا در فصل های تابستان و زمستان می باشد.

همچنین باید به سیستم تهویه باغ تالار عروسی یا سالن پذیرایی مورد نظر توجه لازم را داشت.

  • رختکن

بهتر است یک تالار عروسی ، دارای رختکن برای خانم ها و آقایان به صورت مجزا باشد تا اگر نیاز به تعویض لباس باشد، مشکلی به وجود نیاید.

بهترین باغ عروسی در تهران

جهت مشاهده بهترین باغ عروسی های تهران کافیست روی کلمه باغ عروسی کلیک کنید

باغ عروسی در تهران - باغ عروسی ژوان
باغ عروسی مختلط ارزان - باغ عروسی ژوان
باغ عروسی مختلط - باغ عروسی ارزان - باغ عروسی ژوان