[av_textblock size=” font_color=” color=” av_uid=’av-b30bwn’]

 اجاره باغ عروسی

برگزاری مراسم در باغ عروسی بسیار زیبا و خاطره انگیز است به همین دلیل برخی از عروس و داماد ها علاقه مند به برگزاری مراسم عروسی خود در باغ عروسی می باشند.
زیبایی و طراوت و سرسبزی باغ عروسی ، فضای باز برای شادی و پایکوبی، عدم مزاحمت برای همسایه ها به دلیل اینکه باغ عروسی معمولا در فضای باز قرار دارد و … از جمله دلایلی است که عروس و داماد دوست

دارند در باغ عروسی مراسم عروسی خود را برگزار نمایند .

جهت اجاره باغ عروسی  باید حداقل 6 ماه قبل از برگزاری مراسم عروسی خود اقدام نمایید زیرا باغ عروسی  زیبا و با کیفیت به سرعت رزرو می گردد.
مواردی که باید برای اجاره باغ عروسی مد نظر قرار دهید:

* فصل و زمان برگزاری مراسم عروسی : بهتر است  فصل تابستان را برای برگزاری مراسم در باغ عروسی انتخاب نمایید. زیرا احتمال بارش برف و باران در فصل تابستان بسیار کم است و شما می توانید با خیال راحت مراسم خود را در باغ عروسی برگزار نمایید.
تشریفات عروسی برای برگزاری مراسم در باغ عروسی چادرهایی دارند که میز میهمانان در زیر چادر چیده می شود که در صورت بارش باران  در برگزاری مراسم عروسی شما خللی وارد نشود.

* مکان باغ عروسی : برای راحتی میهمانان و همچنین عروس و داماد بهتر است باغ عروسی را در نزدیکی شهر خود اجاره نمایید

*پارکینک میهمانان در باغ عروسی : اختصاص فضای کافی برای پارکینگ و راحتی میهمانان برای پارک خودرو یکی از المان های یک تشریفات مجالس با کیفیت می باشد.

* آمار دقیق میهمانان: برای بهتر برگزار شدن مراسم عروسی بهتر است آمار دقیق از میهمانانتان داشته باشید تا خدمات مجالس انتخابی شما به تعداد میهمانان وسایل پذیرایی را بچینند و میهمانان به درستی پذیرایی شوند.

اگر مراسم عروسی که می خواهید در باغ عروسی برگزار نمایید در اعیاد و مناسبت های خاص می باشد بهتر است هر چه سریعتر برای رزرو و اجاره باغ اقدام نمایید. زیرا اکثر مردم علاقه مند به برگزاری مراسم عروسی خود در چنین ایامی هستند.

موارد مهم در اجاره باغ عروسی :

* نظافت باغ عروسی
*امکانات باغ عروسی شما :
تزیین باغ عروسی
تزیین میز میهمانان
تزیین جایگاه عروس و داماد
نورپردازی
تزیین سفره عقد در باغ عروسی
تزیین ورودی میهمانان
تزیین جایگاه ماشین عروس
نظم و تمیزی میز و صندلی میهمانان
نظافت سرویس های بهداشتی در باغ عروسی
وجود کارمندان و خدمه منظم و اموزش دیده

* امنیت باغ عروسی : عدم وجود منازل مسکونی برای عدم مزاحمت
* وجود امکانات لازم در باغ عروسی برای مواقع اضطراری: امکانات لازم در مواقع : قطع برق، آتش سوزی و …

تشریفات مجالس با کیفیت و مورد اعتماد تمامی موارد گفته شده را مد نظر قرار داده و بهترین خدمات مجالس را ارائه می دهند و شبی بیاد ماندنی و خاطره انگیز برایتان برگزار می کنند .

 

سفره عقد در باغ - باغ عروسی
سفره عقد در باغ – باغ عروسی
سفره عقد در باغ - باغ عروسی
سفره عقد در باغ – باغ عروسی
تشریفات مجالس - باغ عروسی - تشریفات عروسی - خدمات مجالس
تشریفات مجالس – باغ عروسی – تشریفات عروسی – خدمات مجالس

 

عکس گل آرایی باغ عروسی

 

چیدمان میز و صندلی در باغ عروسی
چیدمان میز و صندلی در باغ عروسی
انتخاب باغ عروسی - تشریفات عروسی
انتخاب باغ عروسی – تشریفات عروسی
تشریفات عروسی - باغ عروسی
تشریفات عروسی – باغ عروسی
انتخاب باغ عروسی - تشریفات عروسی
انتخاب باغ عروسی – تشریفات عروسی

 

تشریفات عروسی | باغ عروسی | تشریفات مجالس | خدمات مجالس
[/av_textblock]

[av_one_half first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_display=” av_uid=’av-val9j’][/av_one_half]

[av_one_half min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_display=” av_uid=’av-733n9z’]
[av_comments_list av_uid=’av-5rmjhz’]
[/av_one_half]

[av_heading tag=’h2′ padding=’10’ heading=’مجله ژوان :’ color=” style=” custom_font=” size=” subheading_active=” subheading_size=’15’ custom_class=” av_uid=’av-4k1eav’][/av_heading]

[av_blog blog_type=’taxonomy’ link=’category,25′ blog_style=’blog-grid’ columns=’5′ contents=’title’ content_length=’content’ preview_mode=’custom’ image_size=’portfolio’ items=’70’ offset=’0′ paginate=’yes’ conditional=” av_uid=’av-2dcqzr’]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تشریفات مجالس ژوان