آبشار شکلات در باغ عروسی - تشریفات مجالس - تشریفات عروسی - خدمات مجالس

[av_textblock size=” font_color=” color=”]

آبشار شکلات در باغ عروسی

آبشار شکلات در باغ عروسی - تشریفات مجالس - تشریفات عروسی - خدمات مجالس

یکی از رسم و رسومات قدیمی ما ایرانیان ،استفاده از انواع شیرینی ها در مراسم شادی خود است.علاوه بر این به دلیل متفاوت بودن برگزاری مراسم و تغییر سلایق افراد نسبت به گذشته، تمامی افراد دوست دارند مهمترین شب زندگی خود را بشکلی برگزار نمایند که متفاوت از دیگر جشن های مشابه باشد.بدین منظور زوجین بدنبال ایده های ناب هستند.

یکی از جدید ترین متد هایی که در مراسم ازدواج و خصوصا در باغ عروسی استفاده میشود ،دستگاه آبشار شکلات است.استفاده از شکلات آن به شکل روان یکی از خوشمزه ترین و جذاب ترین بخش های پذیرایی در باغ عروسی و یا تالار است.

از این دستگاه تحت عنوان نام هایی چون دستگاه فواره شکلات ،دستگاه شکلات آب کن و یا دستگاه ذوب شکلات نیز یاد میشود.

استفاده از آبشار شکلات در سفره عقد و یا در باغ عروسی و تالار ها ،بر روی میز شام و یا میز جلوی عروس و داماد است.اما میتوان از آن بر روی میزهای پذیرایی از میهمانان نیز استفاده نمود.

یکی از مزایای آبشار شکلات علاوه بر زیبایی که به میز میدهد و به لاکچری شدن مراسم کمک میکند ،جنبه استفاده خوراکی آن است.زیرا میتوان با استفاده از تکه های میه ،شکلات و کیک و آغشته نمودن آن ها به شکلات آن ها را میل نمود.خصوصا برای کودکان حاضر در مجلس ایده مفرح و خوشمزه ای! است.

استفاده از آبشار شکلات تنها مختص به مراسم عروسی نیست و در هر مراسمی نظیر جشن نامزدی ،جشن تولد و … میتوان استفاده نمود.

آبشار شکلات یا فواره شکلات که به دلیل شکل سرازیر شدن شکلات آب شده از طبقات بالایی آن به این نام خوانده میشود ،یا دستگاه ذوب شکلات ،دستگاهی است که  قطعات شکلاتی که در آن ریخته میشود را ،ذوب نموده و بشکل ذوب شده و مایع از قسمت بالای آن به سوی لایه های پایینی آن سرازیر مینماید شکلی مانند آبشار با فواره را تداعی میکند.

یکی از خدمات مجالس که توسط تشریفات عروسی ژوان به شما ارائه میگردد، آبشار شکلات است.

بسته به برگزاری مراسم عروسی در باغ و یا تالار ، تیم تشریفات مجالس مکان مناسبی برای قرار گیری آبشار شکلات در نظر می گیرند که هم در دسترس میهمانان قرار گیرد و هم در فیلم به شکل مناسبی باشد.
[/av_textblock]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز با * مشخص شده است

نوشتن دیدگاه