تالار پذیرایی شیان

تالار پذیرایی شیان

همواره در زندگی به یادماندنی ترین و احساسی ترین لحظات عمر در مکان و فضایی خاص به وقوع می پیوندد
در حالی که ویژگی های آن در یاد خاطر حفظ شده و یاد آوری آن باعث مسرت خاطر می گردد
پس ، پسندیده است که در انتخاب این چنین فضاهایی توجه داشت
از همین روی مجموعه تشریفات عروسی ژوان تالار پذیرایی شیان را پیشنهاد می کند
زیرا تشریفات مجالس ژوان با ارائه بهترین گزینه ها طبق شرایط و امکانات مد نظرتان ، در برگزاری بهترین مراسم عروسی برای شما کوشش دارد.
تالار پذیرایی شیان آماده خدمات رسانی جهت برگزاری انواع جشن‌های نامزدی و عروسی به شماست.
تالار پذیرایی شیان

نکات مهم در تشریفات عروسی

تشریفات عروسی اولین موضوعی ست که مورد توجه هر زوج جوانی که قصد ازدواج دارند قرار میگیرد. تشریفات عروسی شامل همه مواردی است که برای داشتن یک شب رویایی و باشکوه نیاز دارید. در این مقاله قصد داریم نکاتی درباره تشریفات عروسی ذکر کنیم.

انتخاب محل برگذاری جشن

باغ یا تالار؟! به نظر شما کدام بهتر است ، البته پاسخ این سوال کاملا بستگی به شما و شرایط شما دارد. برای مثال اگر باغ انتخاب شما است فصل و شرایط آب و هوایی در زمان برگذاری مراسم شما تاثیر گذار هستند و باید این فاکتور مهم را درنظر بگیرید.

ولی این نکته را در گوشه ذهن خود داشته باشید زیبایی باغ عروسی در فصل و زمان مناسب آن قابل قیاس با هیچ فضای دیگری نیست! در فصل بهار و هوای لطیف آن، درختان و گیاهان سرزنده و شاداب، هوای معتدل و طبیعت زیبا؛ تابستان و شب های خنک در میان درختان باغ و … اینها همه گوشه ای از خوبی ها و زیبایی باغ عروسی است.

مراسم عروسی در خارج

اما تالار ، اگر در فصل و زمانی که شرایط آب و هوایی متغییر است و قابل اتکا نیست و به دنبال فضایی قابل اطمینان برای برگزاری مراسم خود هستید تالار عروسی بهترین گزینه برای شماست. به دلیل فضای بسته ی تالار شرایط دمایی و تهویه مطبوع در آن قابل کنترل بوده و برای شما و مهمانان شما آسایش و راحتی به همراه دارد.

علاوه براین تم و تزیینات داخل تالار ، چیدمان و خدمات دهی در تالار تاثیر بسزایی در زیبایی این مراسم شما دارد و این مهم را در نظر داشته باشید که تالار عروسی به شما این امکان را میدهد فضایی خصوصی تر و بسته تر داشته باشید .

سالن عقد در تهران

نکات موثر در انتخاب محل برگزاری جشن

 • زمان و فصل برگزاری مراسم که در بالا توضیح داده شد.
 • به سیستم گرمایشی و سرمایشی موجود در مکان انتخاب شده دقت کنید چرا که در صورت عدم کارکرد صحیح میتوانند شبی ناآرام را برای شما و مهمانان تان به همراه داشته باشند.
 • اگر مراسم عقد در مکان دیگری برگزار میشود سعی کنید مکانی که برای عروسی انتخاب کنید به مکان قبلی نزدیک باشد تا مهمانان با مشکل ترافیک و رفت و آمد روبرو نشوند.
 • هرگز قبل از مشخص شدن تعداد مهمانان اقدام به انتخاب مکان برگزاری مراسم عروسی نکنید چراکه اگر تعداد مهمانان متناسب با مکان نباشد مراسم خوبی نخواهید داشت. اگر تعداد مهمانان زیاد است باغ را انتخاب کنید چون فضای لازم برای همه مهمانان وجود دارد و با عبور هوای آزاد ساعات مراسم را به خوبی سپری میکنند.
 • وجود جای پارک را فراموش نکنید، مکانی که انتخاب میکنید باید ظرفیت لازم برای پارک ماشین های همه مهمانان را داشته باشد.
 • توجه به تمیزی مکان از نکات بسیار مهم تشریفات عروسی ست. محلی که مراسم در آن برگزار مشود باید کاملا تمیز باشد چرا که آرامش خاطر مهمانان به آن وابسته خواهد بود.
 • مکان پذیرایی هنگام دادن شام باید بسیار راحت و دلچسب باشد، سعی کنید با رنگ ها و نورهای زیبایی مکان مورد نظر را طراحی کنید.
 • ورودی مکان مورد نظر نیز از مباحث مهم تشریفات عروسی است که باید به بهترین شکل ممکن طراحی گردد.
 • نحوه پوشش کادر خدماتی ، نحوه رفتار ، رسیدگی و نظم آنها.

لباس عروس

در برگزاری مجالس عروسی انتخاب لباس عروس یکی از مواردی است که وقت زیادی صرف آن میشود. در روش اول ماه ها قبل از تاریخ تعیین شده برای مجلس عروسی با یک طراح ماهر در این زمینه ارتباط برقرار میکنند و درخواست خود را برای طراحی لباس عروسش ارائه میدهد، در این روش همه موارد مد نظر خود تان که دوست دارید روی لباس اجرا شود را طراح در میان میگذارید.

روش بعد انتخاب لباس عروس آماده است که در این روش روند انتخاب و خرید خیلی سریع تر پیش خواهد رفت و شما میتوانید با انتخاب مدل از آلبوم پیش روی خود و تست آن روند خرید لباس عروس را سریع تر طی نمایید.

اجاره لباس عروس در ترکیه

عکاسی و فیلم برداری

حضور فیلمبردار حرفه ای از دیگر موارد تشریفات عروسی میباشد. این شب فقط یکبار در زندگی یک زوج اتفاق خواهد افتاد و قطعا ثبت لحظات آن باید به بهترین نحو ممکن صورت پذیرد. فیلمبردار شما را از در آرایشگاه تا پایان مجلس همراهی خواهد کرد، برای ثبت یک شب رویایی در انتخاب فیلمبردار مراسم خود بسیار دقت کنید.

آتلیه عکاسی - تشریفات مجالس

ماشین عروس

ماشین عروس نیز دیگر تشریفات عروسی ضروری میباشد که باید در این شب برای عروس و داماد فراهم باشد. خوب است بدانید که بجز مدل و رنگ ماشین طرح گل های پیاده شده روی آن نیز بر جلوه ماشین بسیار تاثیرگذار خواهد بود پس سعی کنید طرحی را انتخاب نمایید.

تزیین ماشین عروس 2017 - تشریفات عروسی - باغ عروسی

هزینه تالارهای عروسی

به قول معروف هر چقدر پول بدهی آش خواهی خورد. این ضرب المثل معروف را می توان در هزینه های مربوط به عروسی نیز به کار برد، زیرا هر کدام از این مکان ها ویژگی های خاص خود را دارند. تعداد میهمانان، نوع غذا، نوع پذیرایی، گل آرایی و.. در هزینه های عروسی نقش مهمی دارند.

برای اطلاعات بیشتر و برآورد هزینه میتوانید با تیم ژوان در ارتباط باشید:

09122723788 | ۰۹۱۲۱۲۲۹۸۳۴

سخن پایانی
تشریفات عروسی ژوان تا پایان مراسم همراه شما است تا با خیالی راحت به مراسم با شکوه عروسی بپردازید و از آن لذت ببرید.

ویژگی های باغ عروسی

ویژگی های مهم باغ عروسی

بعد از برگزاری مراسم نامزدی، عروس و داماد باید بر روی تشریفات و خدمات مجالس عروسی تمرکز و برنامه ریزی کنند. حالا اقوام و دوستان از شما خواهند پرسید باغ عروسی شما کجاست؟ یا جشن عروسی شما کِی و کجا برگزار خواهد شد؟.

اینکه مجلس عروسی شما کجا برگزار بشود انتخاب بسیار سخت و دشواری است. مخصوصا زمانی که ندانید از کجا باید شروع کنید و چه ویژگی ها و خصوصیاتی را مد نظر قرار دهید.

تعداد مهمان ها

مطمئن شوید که آیا این باغ عروسی می تواند از پس این تعداد مهمان بر بیاید؟ زمانتان را برای صحبت کردن و مشورت با تالارهایی که ظرفیت تعداد میهمان های شما را ندارند هدر ندهید. البته بر عکس این قضیه را هم در نظر داشته باشید که اگر تعداد میهمانان شما کم است، باغ های وسیع مناسب جشن شما نیست چرا که جشن سوت و کور وخلوت و بی روح خواهد شد.

درابتدا مطمئن شوید که آیا مدیریت باغ مورد نظر به شما اجازه خواهد داد تا برنامه هایی که برای تشریفات عروسی در ذهن دارید را پیاده کنید. برای مثال برخی از این مکان ها اجازه هیچ برنامه ای را بعد از 11:00 شب نمی دهند و یا قوانین بسیار سفت و سخت دیگری در آیین نامه خود دارند. اگر این قوانین با برنامه های ایده آل شما مناسب نیست به دنبال جای دیگری که مناسب جشن و ایده شما باشد بگردید.

باغ عروسی با ظرفیت 100 نفر

دسترسی باغ عروسی

محل برگزاری جشن شما باید از نظر جغرافیایی و موقعیت شهری قابلیت دسترسی خوبی داشته باشد تا مهمانان شما هم با وسایل نقلیه عمومی و هم با وسایل شخصی به راحتی و به موقع خود را به مراسم عروسی برسانند و در ترافیک نمانده و کلافه نشوند.

در درجه دوم این را هم در نظر بگیرید که اگر آرایشگاه یا آتلیه مخصوصی را در نظر دارید فاصله آن ها را هم تا باغ عروسی مورد توجه قرار دهید ، چون شما هم در آن روز باید چند بار این مسیر را طی کنید.

میز شام عروس و داماد

معمولا کارکنان خدمات عروسی میز زیبا تری برای صرف شام عروس و داماد تهیه می کنند و از مرسومات است که به شمع و گل و … تزئین شده باشد. طراحی زیبای باغ عروسی حتما در تمامی عکس های عروسی شما ماندگار و به یاد ماندنی خواهد شد.

میز شام عروس و داماد

پکیج های پذیرایی متنوع

تنوع در منوها و انتخاب بر اساس سلیقه ، بودجه و امکانات شما یکی از مهم ترین ملاک ها برای انتخاب مکان مناسب جهت برگزاری مراسم شماست. زیرا نخست شما به عنوان صاحب مجلس و سپس مهمانان شما باید از کفیت برگزاری مجلس راضی باشند.

امکانات باغ عروسی

محل برگزاری بهترین شب زندگی شما باید امکانات و ویژگی های مهمی از قبیل اتاق پرو مجزا برای اقایان و بانوان، پارکینگ اختصاصی و یا حداقل محیطی مناسب جهت پارک خودرو های مهمانان شما، برق اضطراری در مواقعی که قطعی برق پیش بیاید، سیستم تهویه مناسب. تعداد کافی سرویس بهداشتی و… دارا باشد.

ورودی باغ

ورودی باغ عروسی از نکاتی است که در بدو ورود مهمانان به آن توجه نموده و در یاد ایشان می ماند . همچنین به زیبا و مسحور کننده بودن ورود عروس و داماد کمک می کند، و از مهم ترین بخش های باغ عروسی می باشد. 

بهترین باغ عروسی گرمدره

زیبایی و طراوت باغ عروسی

طبیعت در هر فصلی زیبایی مختص به خود را داراست ، به همین دلیل با انتخاب باغ عروسی به عنوان محل برگزاری جشن خودتان حال و هوای طبیعت در آن فصل را وارد فضای جشن خود می نمایید. از این رو باید به فصل و آب و هوای زمان جشن خود دقت کنید تا در بهترین شرایط ، بهترین شب زندگیتان را تجربه کنید. تیم کارآزموده تشریفات مجالس ژوان به شما در برگزاری هرچه  باشکوه تر این مرحله به یاد ماندنی از زندگی کمک می کند.

باغ عروسی در تهران با بهترین قیمت

تزئینات و چیدمان

در باغ عروسی به این دلیل که دیگر سالن وجود ندارد باید تزیینات به گونه ای دیگر انجام پذیرد. برای مثال حریر آرایی یکی از گزینه های زیبایی هست که میتوان استفاده نمود. تزیین میز میهمانان، گل آرایی و شمع آرایی نیز از زیبا ترین تزیینات هستند به گونه ای که زیبایی بصری باغ را دوچندان کرده و محیط را بسیار دلپذیر می کنند. علاوه بر این موضوعات نحوه چیدمان وسایل و نوع سرویس دهی به مهمانان بسیار در نظم جشن شما مؤثر است.

باغ عروسی

نورپردازی

در باغ عروسی موضوع نورپردازی بسیار مهم است. به طوری که حتی اگر تزیینات و چیدمان بسیار زیبایی داشته باشید ولی بدون نورپردازی مناسب و کافی به دید نمی آیند. به همین دلیل در باغ عروسی نورپردازی مناسب ( نور کافی برای محیط و نه نور مستقیم) به زیبایی و گرم بودن مجلس شما می انجامد.

باغ عروسی

 

تشریفات مجالس عروسی ژوان، با در اختیار داشتن تعداد زیادی باغ عروسی، باغ تالار ، باغ سالن و عمارت های لوکس و لاکچری (بیش از 60 مورد باغ عروسی) با ظرفیت و بودجه های مختلف به شما پیشنهاد می نماید. که امید است مراسم عروسی شما به بهترین شکل ممکن در باغ های عروسی طرف قرارداد با تشریفات عروسی ژوان برگزار شود.

بهترین باغ عروسی در تهران

جهت مشاهده بهترین باغ عروسی های تهران کافیست روی کلمه باغ عروسی کلیک کنید.

همچنین برای برگزاری مراسم عروسی در ترکیه، دبی ،آنتالیا میتواتید  با ما مشورت و از قسمت برگزاری مراسم عروسی در ترکیه  نمونه کارهای انجام شده را مشاهده کنید.

برگزاری عروسی در ترکیه

برگزاری عروسی در ترکیه

برگزاری مراسم عروسی در ترکیه

اگر به فکر برگزاری عروسی با شکوه و خاطره انگیز هستید و استرس مراسم عروسی را دارید و نمیدانید این چطور و در کجا این مراسم را برگزار کنید ،ما به شما برگزاری عروسی در ترکیه،استانبول،دبی را پیشنهاد میدهیم.

برگزاری عروسی در ترکیه

برگزاری عروسی در ترکیه

برگزاری عروسی در ترکیه ،استانبول

چندین سال قبل شاید اگر به برگزاری مراسم عروسی در ترکیه فکر میکردید، ترس و دلهره به دلتان راه پیدا میکرد، اما امروزه با توجه به موسسات برگزاری مراسم عروسی در ترکیه ،استانبول از خدمات برگزاری مراسم عروسی در کشوری در همسایگی ایران،استفاده کنید.
برای زوج هایی که قصد دارند تجربه متفاوتی را تجربه کنند پشنهاد ویژه ای داریم.
همچنین مکان های زیبا و دیدنی در ترکیه ، استانبول باعث زیبایی و خاطره انگیز شدن مراسم عروسی شما میشود.

برگزاری مراسم عروسی در استانبول

استانبول یکی از زیباترین شهرهای ترکیه است که با داشتن فضای شهری خاص و زیبایی های طبیعی خارق العاده مقصدی ایده آل برای برگزاری عروسی در ترکیه است.

وقتی شما در محل اورآسیایی شهر استانبول که محل جدا شدن سرزمین های آسیایی و اروپایی است قرار گرفته باشید در دریای مرمر مجموعه جزایری را می بینید که به جزایر پرنسس شهرت دارند. جزایر پرنسس از 4 جزیره زیبا به نام های آدا، بوئرگازآدا، حئیبلی آدا و بئیوک آدا تشکیل شده است، این جزایر از قشنگ ترین مناظر طبیعی ترکیه و یکی از مهمترین جاذبه های برگزاری جشن عروسی در استانبول ترکیه برای عروس و دامادها می باشند.

هر ساله هزاران توریست از سراسر دنیا به دیدن این جزایر زیبا و خارق العاده که از با جذبه ترین مناطق دنیا هستند آمده و عروس و دامادهای زیادی به خاطر این جزایر مایل به برگزاری عروسی در استانبول ترکیه هستند.

یکی از ویژگی های جالب و دیدنی جزایر پرنسس استانبول این است که در این جزایر رفت و آمد خودرو و ماشین ممنوع بوده و ساکنین آنجا و همینطور توریست هایی که به این جزایر مسافرت می کنند برای رفت و آمد و تردد از درشکه و گاری استفاده می کنند.

این ویژگی می تواند زیبایی عکس ها و فیلم های عروسی شما را چند برابر کرده و خاطره اجرای جشن عروسی در استانبول ترکیه را فراموش نشدنی کند.

یکی دیگر از ویژگی های شهر استانبول که باعث جذب عروس و دامادها برای اجرای جشن عروسی در استانبول ترکیه می شود وجود قصرهای زیبا، باشکوه ، رویایی و مناطق مختلف تاریخی و باستانی است که برگزاری عروسی در استانبول را خاص و منحصر به فرد می کند. این قصرهای باشکوه هم برای برگزاری مراسم عروسی و هم برای لوکیشن عکس و فیلم برداری بسیار مناسب و لوکس هستند. دوستداران مناطق و آثار تاریخی و باستانی می توانند حداکثر بهره را از این موقعیت برده و عروسی خود را خاص و ویژه نمایند.

برگزاری عروسی در ترکیه

برگزاری عروسی در ترکیه

بهترین زمان برای برگزاری مراسم عروسی در استانبول چه زمانی است؟

بهار و تابستان، بهترین فصول برای برگزاری مراسم عروسی در کشور ترکیه و به خصوص شهر استانبول هستند ،اما اگر بخواهیم دقیق‌تر بگوییم، پیشنهاد ما اواسط فروردین‌ماه تا اواخر بهار و اواسط شهریورماه تا پایان تابستان است.

از آنجایی که برگزاری مراسم عروسی روی کشتی طرفداران بسیاری دارد، حتما به موضوع آب و هوا و انتخاب فصل مناسب برای برگزاری مراسم عروسی‌تان در استانبول توجه کنید. اگر هوا مساعد نباشد، کشتی‌ها حرکت نمی‌کنند.

بهترین مکان برای عکاسی و فیلمبرداری عروسی در استانبول کجاست؟

پیشنهادات برای لوکیشن عکاسی عروسی و فیلمبرداری بسیار متنوع و جذاب است. از عمارت‌های تاریخی و عکاسی در محله‌های قدیمی در استانبول گرفته تا عکاسی روی عرشه کشتی. چند تا از بهترین لوکیشن‌های عکاسی عروسی در استانبول را برای‌تان خواهیم گفت:ساحل بِبِک داخل کشتی و در تنگه بسفر تپه چاملیجا سواحل بشیکتاش البته هر جای دیگری که شما دوست داشته باشید، می‌توان عکاسی کرد. کافیست برگزاری مراسم عروسی‌تان در کشور زیبای ترکیه را به ما بسپارید.

برگزاری مراسم عروسی در دیگر شهرهای ترکیه

علاوه بر استانبول از دیگر شهرهای ترکیه که می‌توان مراسم عروسی را در آن‌ها برگزار نمود می‌توان برگزاری عروسی در آنتالیا و نیز برگزاری عروسی در بدروم را نام برد.
شهر ساحلی آنتالیا نیز که بسیار معروف است با وجود هتل‌های خاص و لوکس و نیز سواحل و تفریحات آبی فراوان، یکی از گزینه‌های مناسب برگزاری مراسم عروسی در آنتالیا برای زوج‌های جوانی است که قصد دارند یک عروسی لوکس و لاکچری را در کشور ترکیه تجربه نمایند.

شهر ساحلی بدروم نیز از دیگر مناطق زیبای ترکیه است که به دلیل سواحل و اسکله‌های زیبا و نیز رستوران‌ها و ویلاهای مجلل می‌تواند یکی از مقاصد افراد برای برگزاری مراسم عروسی در ترکیه باشد.

چرا در استانبول و کشور ترکیه مراسم عروسی بگیریم؟

برای کسانی که تمایل دارند خارج از ایران مراسم خود را برگزار کنند، استانبول از نظر هزینه رفت و آمد بسیار به صرفه و اقتصادی است. وجود مکان‌های تاریخی و جذاب برای عکاسی و فیلمبرداری و حتی برگزاری مراسم عروسی وجود مزون‌های مدرن و به روز برای خرید لباس عروس و داماد تقریبا با قیمتی معادل قیمت عروسی در ایران می‌توانید عروسی خود را خارج از ایران برگزار کنید و ماه عسل خود را نیز در شهر زیبای استانبول بگذرانید.

قیمت عروسی در ترکیه و بسته‌های مختلفی که برای خدمات عروسی در استانبول و عروسی در ترکیه وجود دارند. این بسته‌ها آنقدر متنوع‌اند که می‌توانید یک بسته سازگار با سلیقه و شرایط اقتصادی‌تان برای برگزاری مراسم عروسی در استانبول انتخاب کنید.

برگزاری عروسی در ترکیه

برگزاری عروسی در ترکیه

تشریفات عروسی لاکچری در ترکیه

بدروم ترکیه به دلیل داشتن سه اسکله مجلل و همچنین رستوران ها و ویلاهای بسیار لوکس و همچنین سواحل زیبا معروف شده است،در سال های اخیر بسیاری از ستاره های سرشناس هالیوود به این شهر ساحلی زیبای ترکیه سفر کرده اند و این روزها طرفداران زیادی را در بین ایرانیان به همراه داشته است.

امکانات رفاهی بسیار خاص و عالی، مکان‌های جذاب برای گردشگری و همچنین زیبایی‌های طبیعی بسیار زیاد این شهر همگی در کنار هم باعث شده‌اند تا بدروم ترکیه از هر نظر برای برگزاری مراسم عقد و جشن عروسی در سطح ایده‌آل و مناسبی قرار داشته باشد.

انتخاب کشتی کروز و یات برای عروسی در ترکیه

مطمئنا برگزاری جشن عروسی در ترکیه جذابیت خاص خودش را دارد؛ حال تصور کنید که این جشن عروسی در یک کشتی تفریحی برگزار شود!. بهترین مکان برای برگزاری این سبک عروسی، تنگه بسفر می باشد که محل ارتباط دو قاره بزرگ اروپا و آسیا به شمار می رود و سرشار از مناظر خیره کننده و زیبا است،سه پل فوق العاده بر روی این تنگه وجود دارد که جذابیت آن را دو چندان می کند.

این سبک از جشن های عروسی از عکاسی در مکان های جذاب شهر شروع می شود. پس از عکاسی، زوج جوان و مهمانانشان سوار کشتی شده و باقی مراسمات عروسی در هنگام حرکت کشتی انجام می شود.

تصور کنید که تماشای غروب خورشید در یک کشتی تفریحی و در کنار مناظر طبیعی جذاب، چقدر می تواند فراموش نشدنی و فوق العاده باشد! تمام مراحل بعدی جشن عروسی از جمله شام، پذیرایی، برش کیک، آتش بازی، رقص ، موسیقی و … کاملا مجلل انجام می شود.

کشتی های تفریحی معمولا دو تا سه طبقه تشکیل شده اند ، یکی از این طبقات دارای سقفی شیشه ای می باشد تا افرادی که از جریان مداوم هوا احساس راحتی نمی کنند، در آن احساس آسایش کنند. مابقی طبقات روباز بوده و طبق تم عروسی شما تزئین شده اند.

نکته ای که برای برگزاری جشن عروسی در کشتی تفریحی باید مد نظر داشته باشید این است که حداکثر افراد قابل دعوت به عروسی باید ۱۵۰ نفر باشد. این ویژگی سبب می شود تا عروسی شما خصوصی تر و دوستانه تر برگزار شود.

هزینه عروسی در ترکیه

بهترین زمان برگزاری جشن عروسی در ترکیه

برگزاری جشن عروسی در فضای باز نیازمند آب و هوایی مناسب و آفتابی می باشد تا عروسی شما در بهترین شرایط ممکن برگزار شده و به مشکل برخورد نکند، بهترین زمان برای برگزاری عروسی در ترکیه، دو ماه آخر فصل بهار یا دو ماه اول فصل پاییز است.

به دلیل وجود بارندگی در فصل زمستان و اوایل فصل بهار، مناسب نیست تا جشن عروسی خود را در آن زمان ها برنامه ریزی کنید. به دلیل نزدیکی به دریا، هوای فصل تابستان در ترکیه گرم و شرجی می باشد و باعث آزار مهمانان می شود.

مواردی که باید برای برگزاری جشن عروسی در ترکیه به آن ها توجه کنید!

● اگر از نظر بودجه و هزینه مشکلی ندارید می توانید در مورد برگزاری عروسی در سایر کشور ها نیز تحقیق کنید.
● باید توجه کنید که برگزاری عروسی در کشوری خارجی ، به این معنا است که تمام مهمانان شما باید هزینه رفت و آمد، اقامت و ویزا را پرداخت کنند.
● درست است که برگزاری عروسی در کشتی تفریحی ایده ای عالی بنظر می رسد. اما باید قبل از تصمیم نهایی هزینه ها، امکان حضور مهمانان، تعداد نفرات قابل دعوت، امکانات موجود روی کشتی و … را بررسی کنید.

برای سفر ماه عسل به ترکیه چه نکاتی را باید بدانیم ؟

ماه عسل اولین سفر زندگی مشترک و از مهمترین اتفاقاتی است که در زندگی شما اتفاق می افتد، شاید به همین علت باشد که باید وسواس بسیار زیادی برای برنامه ریزی سفر ماه عسل خود به کار ببندید.

تحقیقات نشان داده اگر خاطره خوشی از ماه عسل در ذهن همسرتان شکل بگیرد، احتمال بروز مشکلات حاد و حتی طلاق های رسمی و عاطفی کمتر می شود. از بین مقاصد مختلف، یکی از بهترین گزینه ها خرید بلیط هواپیما برای سفر ماه عسل به ترکیه است.

برگزاری مراسم عروسی در ترکیه

سخن پایانی تیم تشریفات مراسم عروسی ژوان با بیش از ۱۰ سال در زمینه برگزاری تشریفات عروسی در ترکیه بهترین خدمات و هزینه ها رو برای شما در نظر میگیرد جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

خدمات مجالس ژوان ارائه دهنده بهترین خدمات مراسم عروسی در تهران و ترکیه

برگزاری عروسی در ترکیه

برگزاری مراسم عروسی در ترکیه

برگزاری مراسم عروسی در ترکیه                  

اگر به فکر برگزاری عروسی   با شکوه و خاطره انگیز هستید و استرس مراسم عروسی را دارید و نمیدانید این چطور و در کجا این مراسم را برگزار کنید ،ما به شما برگزاری عروسی در ترکیه،استانبول،دبی  را پیشنهاد  میدهیم.

برگزاری عروسی در ترکیه

برگزاری عروسی در ترکیه

برگزاری عروسی در ترکیه ،استانبول

چندین سال قبل شاید اگر به برگزاری مراسم عروسی در ترکیه فکر میکردید، ترس و دلهره  به دلتان راه پیدا میکرد، اما امروزه با توجه به موسسات برگزاری مراسم عروسی در ترکیه ،استانبول  از خدمات  برگزاری مراسم عروسی  در کشوری در همسایگی ایران ،استفاده کنید.

برای زوج هایی که قصد دارند تجربه متفاوتی را تجربه کنند  پشنهاد ویژه ای داریم.

همچنین مکان های  زیبا و دیدنی در ترکیه ، استانبول باعث زیبایی و خاطره انگیز  شدن  مراسم عروسی شما میشود.

برگزاری مراسم عروسی در ترکیه

برگزاری عروسی در ترکیه

 برگزاری مراسم عروسی در استانبول

استانبول یکی از زیباترین شهرهای ترکیه است که با داشتن فضای شهری خاص و زیبایی های طبیعی خارق العاده مقصدی ایده آل برای برگزاری عروسی در ترکیه است.

وقتی شما در محل اورآسیایی شهر استانبول که محل جدا شدن سرزمین های آسیایی و اروپایی است قرار گرفته باشید در دریای مرمر مجموعه جزایری را می بینید که به جزایر پرنسس شهرت دارند. جزایر پرنسس از 4 جزیره زیبا به نام های آدا، بوئرگازآدا، حئیبلی آدا و بئیوک آدا تشکیل شده است. این جزایر از قشنگ ترین مناظر طبیعی ترکیه و یکی از مهمترین جاذبه های برگزاری جشن عروسی در استانبول ترکیه برای عروس و دامادها می باشند.

هر ساله هزاران توریست از سراسر دنیا به دیدن این جزایر زیبا و خارق العاده که از با جذبه ترین مناطق دنیا هستند آمده و عروس و دامادهای زیادی به خاطر این جزایر مایل به برگزاری عروسی در استانبول ترکیه هستند.

یکی از ویژگی های جالب و دیدنی جزایر پرنسس استانبول این است که در این جزایر رفت و آمد خودرو و ماشین ممنوع بوده و ساکنین آنجا و همینطور توریست هایی که به این جزایر مسافرت می کنند برای رفت و آمد و تردد از درشکه و گاری استفاده می کنند. این ویژگی می تواند زیبایی عکس ها و فیلم های عروسی شما را چند برابر کرده و خاطره اجرای جشن عروسی در استانبول ترکیه را فراموش نشدنی کند.

یکی دیگر از ویژگی های شهر استانبول که باعث جذب عروس و دامادها برای اجرای جشن عروسی در استانبول ترکیه می شود وجود قصرهای زیبا، باشکوه و رویایی و مناطق مختلف تاریخی و باستانی است که برگزاری عروسی در استانبول را خاص و منحصر به فرد می کند. این قصرهای باشکوه هم برای برگزاری مراسم عروسی و هم برای لوکیشن عکس و فیلم برداری بسیار مناسب و لوکس هستند. دوستداران مناطق و آثار تاریخی و باستانی می توانند حداکثر بهره را از این موقعیت برده و عروسی خود را خاص و ویژه نمایند.

بهترین زمان برای برگزاری مراسم عروسی در استانبول چه زمانی است؟

بهار و تابستان، بهترین فصول برای برگزاری مراسم عروسی در کشور ترکیه و به خصوص شهر استانبول هستند. اما اگر بخواهیم دقیق‌تر بگوییم، پیشنهاد ما اواسط فروردین‌ماه تا اواخر بهار و اواسط شهریورماه تا پایان تابستان است. از آنجایی که برگزاری مراسم عروسی روی کشتی طرفداران بسیاری دارد، حتما به موضوع آب و هوا و انتخاب فصل مناسب برای برگزاری مراسم عروسی‌تان در استانبول توجه کنید. اگر هوا مساعد نباشد، کشتی‌ها حرکت نمی‌کنند

بهترین مکان برای عکاسی و فیلمبرداری عروسی در استانبول کجاست؟

پیشنهادات برای لوکیشن عکاسی عروسی و فیلمبرداری بسیار متنوع و جذاب است. از عمارت‌های تاریخی و عکاسی در محله‌های قدیمی در استانبول گرفته تا عکاسی روی عرشه کشتی. چند تا از بهترین لوکیشن‌های عکاسی عروسی در استانبول را برای‌تان خواهیم گفت:ساحل بِبِک داخل کشتی و در تنگه بسفر تپه چاملیجا سواحل بشیکتاش البته هر جای دیگری که شما دوست داشته باشید، می‌توان عکاسی کرد. کافیست برگزاری مراسم عروسی‌تان در کشور زیبای ترکیه را به ما بسپارید.

برگزاری مراسم عروسی در دیگر شهرهای ترکیه

علاوه بر استانبول از دیگر شهرهای ترکیه که می‌توان مراسم عروسی را در آن‌ها برگزار نمود می‌توان برگزاری عروسی در آنتالیا و نیز برگزاری عروسی در بدروم را نام برد.
شهر ساحلی آنتالیا نیز که بسیار معروف است با وجود هتل‌های خاص و لوکس و نیز سواحل و تفریحات آبی فراوان، یکی از گزینه‌های مناسب برگزاری مراسم عروسی در آنتایلا برای زوج‌های جوانی است که قصد دارند یک عروسی لوکس و لاکچری را در کشور ترکیه تجربه نمایند.

شهر ساحلی بدروم نیز از دیگر مناطق زیبای ترکیه است که به دلیل سواحل و اسکله‌های زیبا و نیز رستوران‌ها و ویلاهای مجلل می‌تواند یکی از مقاصد افراد برای برگزاری مراسم عروسی در ترکیه باشد

برگزاری عروسی در ترکیه

برگزاری عروسی در ترکیه

چرا در استانبول و کشور ترکیه مراسم عروسی بگیریم؟

برای کسانی که تمایل دارند خارج از ایران مراسم خود را برگزار کنند، استانبول از نظر هزینه رفت و آمد بسیار به صرفه و اقتصادی است. وجود مکان‌های تاریخی و جذاب برای عکاسی و فیلمبرداری و حتی برگزاری مراسم عروسی وجود مزون‌های مدرن و به روز برای خرید لباس عروس و داماد تقریبا با قیمتی معادل قیمت عروسی در ایران می‌توانید عروسی خود را خارج از ایران برگزار کنید و ماه عسل خود را نیز در شهر زیبای استانبول بگذرانید.

قیمت عروسی در ترکیه و بسته‌های مختلفی که برای خدمات عروسی در استانبول و عروسی در ترکیه وجود دارند. این بسته‌ها آنقدر متنوع‌اند که می‌توانید یک بسته سازگار با شرایط اقتصادی‌تان برای برگزاری مراسم عروسی در استانبول انتخاب کنید.

تشریفات عروسی لاکچری در ترکیه

بدروم ترکیه به دلیل داشتن سه اسکله مجلل و همچنین رستوران ها و ویلاهای بسیار لوکس و همچنین سواحل زیبا معروف شده است. در سال های اخیر بسیاری از ستاره های سرشناس هالیوود به این شهر ساحلی زیاب ترکیه سفر کرده اند و این روزها طرفداران زیادی را در بین ایرانیان به همراه داشته است.

امکانات رفاهی بسیار خاص و عالی، مکان‌های جذاب برای گردشگری و همچنین زیبایی‌های طبیعی بسیار زیاد این شهر همگی در کنار هم باعث شده‌اند تا بدروم ترکیه از هر نظر برای برگزاری مراسم عقد و جشن عروسی در سطح ایده‌آل و مناسبی قرار داشته باشد.

انتخاب کشتی کروز و یات برای عروسی در ترکیه

مطمئنا برگزاری جشن عروسی در ترکیه جذابیت خاص خودش را دارد؛ حال تصور کنید که این جشن عروسی در یک کشتی تفریحی برگزار شود! بهترین مکان برای برگزاری این سبک عروسی، تنگه بسفر می باشد که محل ارتباط دو قاره بزرگ اروپا و آسیا به شمار می رود و سرشار از مناظر خیره کننده و زیبا است. سه پل فوق العاده بر روی این تنگه وجود دارد که جذابیت آن را دو چندان می کند.

این سبک از جشن های عروسی از عکاسی در مکان های جذاب شهر شروع می شود. پس از عکاسی، زوج جوان و مهمانانشان سوار کشتی شده و باقی مراسمات عروسی در هنگام حرکت کشتی انجام می شود. تصور کنید که تماشای غروب خورشید در یک کشتی تفریحی و در کنار مناظر جذاب طبیعت، چقدر می تواند فراموش نشدنی و فوق العاده باشد! تمام مراحل بعدی جشن عروسی از جمله شام، پذیرایی، برش کیک، آتش بازی، رقص و موسیقی و… کاملا مجلل انجام می شود.

کشتی های تفریحی معمولا دو تا سه طبقه تشکیل شده اند. یکی از این طبقات دارای سقفی شیشه ای می باشد تا افرادی که از جریان مداوم هوا احساس راحتی نمی کنند، در آن احساس آسایش کنند. مابقی طبقات روباز بوده و طبق تم عروسی شما تزئین شده اند.

نکته ای که برای برگزاری جشن عروسی در کشتی تفریحی باید مد نظر داشته باشید این است که حداکثر افراد قابل دعوت به عروسی باید ۱۵۰ نفر باشد. این ویژگی سبب می شود تا عروسی شما خصوصی تر و دوستانه تر برگزار شود.

بهترین زمان برگزاری جشن عروسی در ترکیه

برگزاری جشن عروسی در فضای باز نیازمند آب و هوایی مناسب و آفتابی می باشد تا عروسی شما در بهترین شرایط ممکن برگزار شده و به مشکل برخورد نکند. بهترین زمان برای برگزاری عروسی در ترکیه، دو ماه آخر فصل بهار یا دو ماه اول فصل پاییز است. به دلیل وجود بارندگی در فصل زمستان و اوایل فصل بهار، مناسب نیست تا جشن عروسی خود را در آن زمان ها برنامه ریزی کنید. به دلیل نزدیکی به دریا، هوای فصل تابستان در ترکیه گرم و شرجی می باشد و باعث آزار مهمانان می شود.

مواردی که باید برای برگزاری جشن عروسی در ترکیه به آن ها توجه کنید!

 • اگر از نظر بودجه و هزینه مشکلی ندارید می توانید در مورد برگزاری عروسی در سایر کشور ها نیز تحقیق کنید.
 • باید توجه کنید که برگزاری عروسی در کشوری خارجی به این معنا است که تمام مهمانان شما باید هزینه رفت و آمد، اقامت و ویزا را پرداخت کنند.
 • درست است که برگزاری عروسی در کشتی تفریحی ایده ای عالی بنظر می رسد؛ اما باید قبل از تصمیم نهایی هزینه ها، امکان حضور مهمانان، تعداد نفرات قابل دعوت، امکانات موجود روی کشتی و… را بررسی کنید.

برگزاری مراسم عروسی در ترکیه

سخن پایانی

 تیم تشریفات مراسم عروسی  ژوان با بیش از  ۱۰ سال در زمینه برگزاری تشریفات عروسی در ترکیه بهترین خدمات و هزینه ها رو برای شما در نظر میگیرد جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

تشریفات مجالس ژوان

۵ نکات اساسی در برنامه ریزی عروسی

برنامه ریزی عروسی را از کجا شروع کنیم؟

 
روز عروسی یکی از مهم ترین روزهای زندگی است تشریفات عروسی در  این روز باید بدون هیچ کم و کاستی برگزار شود. اقدامات قبل و بعد از مراسم باید به طور دقیق برنامه ریزی شوند. برنامه ریزی برای برگزاری جشن ممکن است حتی تا یک ماه به طول انجامد. در اینجا برخی از اساسی ترین گام هایی را که باید در برنامه ریزی های خود مد نظر قرار دهید ذکر می کنیم:
 

گام اساسی اول: تعیین تاریخ عروسی

تشریفات عروسی

تشریفات عروسی


طبیعی است که همه برنامه ریزی های شما به این تاریخ بستگی دارد. بنابراین ابتدا متناسب با آداب و رسوم خودتان نسبت به تعیین این تاریخ اقدام کنید و تمامی معیار ها را در نظر بگیرید .
 

گام دوم:تعیین تاریخ عروسی

تاریخ مراسم روی هزینه های شما تاثیر می گذارد. به عنوان مثال هزینه های اجاره تالار در روزهای خاص و اعیاد و تعطیلات با روزهای عادی متفاوت است. حتی فصل برگزاری مهمانی می تواند تاثیر زیادی در هزینه های شما داشته باشد.
مهمانان را در نظر بگیرید. اگر مهمانهایی از راه دور دارید بهتر است روزهای تعطیل را برای جشن خود انتخاب کنید.
اگر در شهرهای پرترافیک زندگی می کنید، در نظر داشته باشید که معمولا ترافیک خیابان ها در تاریخ های خاص مثل: روز مادر، روز پدر و دیگر اعیاد به مراتب بیشتر از روزهای عادی است و ممکن است روی برنامه ریزی شما تاثیر بگذارد.
در تعیین تاریخ مراسم خود، تداخل با برنامه ها و مراسم دوستان، آشنایان و نزدیکان را مد نظر داشته باشید. بهتر است قبل از نهایی کردن تاریخ، یک بار آن را در بین نزدیکان و بزرگ ترهای فامیل عنوان کنید تا مطمئن شوید با مراسم دیگری تداخل ندارد
 

گام اساسی دوم: تهیه لیست میهمانان

اهمیت این گام کمتر از تعیین تاریخ نیست. بسیاری از خانواده ها تصوری که از تعداد مهمانان خود دارند با واقعیت منطبق نیست. بنابراین هرگز به حدس و گمان و تخمین اکتفا نکنید. خواهید دید وقتی لیست میهمانان خود را روی کاغذ بیاورید، با آنچه در ذهن داشتید تفاوت زیادی دارد. نکته دیگر این است که تهیه این لیست شاید تا یک هفته به طول انجامد. چراکه برخی از مهمانان در ابتدا از قلم می افتند. بنابراین هرچه سریع تر لیستی کامل و شسته و رفته از مهمانان خود و همسرتان با ذکر نام و تعداد افراد خانواده مدعو، تهیه کنید
 
گام اساسی سوم: تعیین بودجه
بعد از تعیین تاریخ و تعداد مهمانان، باید نسبت به بودجه ای که قصد دارید برای تشریفات  عروسی خود خرج کنید، تصمیم گیری کنید. بهتر است قبل از هرچیز در این مورد با دوستان و نزدیکانی که اخیرا جشن خود را برگزار کرده اند مشورت کنید. هزینه ها را به صورت تفکیک شده (تالار عروسی، لباس عروس، آرایش عروس، گل، ماشین عروس و…) روی کاغذ بنویسید و بودجه ای که برای هرکدام مدنظر دارید را روی کاغذ بیاورید  .
گام اساسی چهارم: تعیین محل برگزاری جشن
باغ یا تالار، منزل مسکونی یا ویلای یکی از نزدیکان فرقی نمی کند. آنچه مهم است توافق شما و همسرتان بر سر محل برگزاری و نیز بودجه ای است که برای آن در نظر گرفته اید. در تعیین محل برگزاری مراسم عروسی علاوه بر اینها، نکات دیگری نظیر: تعداد مهمانان، فصل برگزاری، آب و هوای منطقه، مسافت، فرهنگ و آداب و رسوم خانواده ها می تواند در تصمیم گیری شما درباره محل برگزاری مراسم تاثیرگذار باشد. اگر تاریخ جشن شما، یکی از اعیاد و یا روزهای خاص است، هرچه سریع تر نسبت به رزور تالار و یا باغ اقدام کنید. چراکه ممکن است در تاریخ مورد نظر شما، تالار ها و باغ های مناسب رزرو شده باشند.

گام اساسی پنجم: زمان خرید را مشخص کنید

مواردی که باید به آن  ها  قبل از مراسم عروسی  توجه داشته باشید آن است که   شما از شش ماه قبل از عروسی لوازم های مورد نیاز برای خرید لوازم  خانه و وقت آرایشگاه ، خرید کت و شلوار و لباس  عروس ، انتخاب وقت  دفتر ازدواج ‌، ماشین عروس،گل فروشی، وقت آرایشگاه  عروس، عکاس و فیلمبردار ،توضیع کارت عروسی    را  در نظر بگیرید و تمامی کارهای خودتان را به لحظه آخر موکول نکنید  تا  حتما تمامی مواردی که به آن ها پرداختیم را در  دفتر برنامه ریزی  یادداشت کنید تا   به آن ها بپردازید
 
نکته:
شما برای آن بودجه دارید
شما می خواهید کمترین میزان استرس مربوط به عروسی را داشته باشید
شما به دلیل یک شغل سخت وقت آزاد ندارید
در مورد برنامه ریزی نمی دانید از کجا شروع کنید و مهارت های سازمانی شما عالی نیست
شما یک چارچوب زمانی بسیار کوتاه برای برنامه ریزی دارید
حتما با  برنامه ریزان عروسی مشورت کنید
 

 تشریفات مجالس

بعد از برسی تمامی نکات ذکر شده  نیاز است تا با یک برنامه ریز عروسی و  با تجربه مثل تشریفات عروسی ژوان   یک شب رویایی و خاطره انگیز را برای خود رقم بزنید
خدماتی که در تشریفات مجالس ژوان  ارائه داده میشود  متناسب با انواع بودجه های مالی میباشد و  میتوانید با سپردن مراسم عروسی خود، با ما یک روز بدون استرس و برنامه ریزی شده را سپری کنید
همچنین میتوانید در سایت تشریفات مجالس انواع خدمات پکیج ها را مشاهده کنید و مشاوره رایگان دریافت کنید

و همین طور میتوانید از بخش برگزاری عروسی در ترکیه   حدماتی که تیم تشریفات در ترکیه ارائه میدهند را مشاهده کنید
 
 

بهترین باغ عروسی گرمدره

هزینه عروسی چقدر است؟ در اینجا راهنمای محاسبه بودجه شما است

هزینه عروسی چقدر است؟

موضوع چالش برانگیزی که امروزه در اولویت همگان است  این موضوع میباشد که برگزاری مراسم عروسی چقدر هزینه دارد ؟  تقریبا میشه گفت که تمامی هزینه  های شما  بستگی به میزان انتظار شما از مراسم عروسی  دارد  میتوانید از قسمت پکیج های عروسی که در قسمت سایت قرار دارد  میزان انتظار خود را از  برگزاری مراسم خود تخمین بزنید و برسی کنید که به چه  خدماتی برای خدمات مجالس خود نیازمندید.
برگزاری جشن عروسی  برنامه ریزی شده در  زمان بندی  کارها و هزینه ها خیلی صرفه جویی میکند  از جمله از هزینه های ناگهانی جلوگیری کرده و از استرس  نگرانی شما میکاهد.

قانون اول: هزینه خاصی برای تشریفات عروسی  وجود ندارد

تمامی قیمت تشریفات مجالس  به انتظار شما از سبک مراسمی که برای عروسی خود مد نظر دارید دارد  همینطور  میتوانید از قسمت پکیج  عروسی   خدماتی که  تشریفات عروسی ژوان برای شما در نظر گرفته استفاده کنید.

جنبه هایی که باید در نظر گرفته شوند

اما بیایید به هزینه های واقعی عروسی شما برسیم . هزینه هایی وجود دارد که به هیچ وجه نمی توانید از آنها صرف نظر کنید و البته صحبت ما در مورد مراسم است که هزینه ای اجتناب ناپذیر دارد. بدیهی است که هزینه ها با توجه به انتخاب مراسم متفاوت خواهد بود.

نحوه محاسبه بودجه عروسی

۱-تعداد مهمانان را مشخص کنید

تهیه لیست مهمانان اولین قدم قبل از شروع برنامه ریزی برای یک روز بزرگ است. انتخاب مکان و بدیهی است که منو به تعداد مهمانان بستگی دارد که باید شرایط کیفیت و قیمت را برآورده کند.

۲-مکان و پذیرایی را  انتخاب کنید

اجاره باغ تالار در گرمدره

اجاره باغ تالار در گرمدره

۳- هزینه عکاس عروسی

خدماتی که بدون آن نمی توانید انجام دهید عکاس عروسی است : در این اشتباه که به یک فرد حرفه ای اعتماد نکنید، دچار اشتباه نشوید ، زیرا او خالق خاطرات روز شما خواهد بود. برای این کار، 10 درصد از کل بودجه باید به این متخصصان اختصاص یابد که کار هنری آنها برای یک عروسی عالی لازم است.

انتخاب فردی که تجربه داشته باشد و با شما هماهنگ باشد، یک نقطه شروع عالی برای انتخاب بهترین عکاس عروسی برای شماست. در مورد هزینه ها، هر عکاس بر اساس خدمات یا بسته های ارائه شده، تعداد همکاران در تیم و سایر عوامل قیمت متفاوتی خواهد داشت. در نظر بگیرید که میانگین هزینه ها از ۵/۶ میلیون تا ۲۰ میلیون  شروع می شود.

۴- هزینه لباس عروس

البته لباس عروس را فراموش نکنیم !  همه چیز به خواسته شما و اولویت های شما در مورد لباس رویاهای شما بستگی دارد (زیرا همیشه چیزی وجود دارد که عروس به آن اهمیت بیشتری می دهد) اما مهمتر از همه به کیفیت و جدیت تامین کننده انتخابی بستگی دارد.

هزینه اجاره لباس عروس بستگی به نوع پارچه و جنس لباس عروس دارد که هزینه اجاره لباس عروس به حداقل ۲ میلیون میرسد.

تشریفات مجالس ژوان

هزینه تشریفات عروسی ژوان

۵-برنامه ریز عروسی

صحبت از برنامه ریزان عروسی ، غیرقابل انکار است که این رقم می تواند کمک بسیار ارزشمندی برای صرفه جویی در زمان و هزینه در طول آماده سازی باشد، بدون اینکه از عروسی که همیشه آرزویش را داشتید دست بکشید. برنامه ریز عروسی برای سازماندهی چنین رویداد ویژه ای حیاتی است، زیرا مشارکت او کار زوج را سبک می کند و موفقیت روز بزرگ را تضمین می کند. برنامه ریز عروسی از نورپردازی، مکان مناسب، طرح نشستن، گل ها مراقبت می کند و با سایر تامین کنندگان حرفه ای ملاقات می کند تا با آنها همکاری کند تا تمام درخواست های همسران را برآورده کند. در مقاله ای دیگر، وظایف یک برنامه ریز عروسی و اینکه چرا باید به جای هزینه در نظر گرفته شود، یک سرمایه گذاری در نظر گرفته شد.

۶- هزینه گل و چیدمان

در نظر داشته باشید که گل کاری فضای عروسی   در زیبایی مراسم عروسی شما چقدر تاثیر میگذارد.

قیمت گل آرایی با توجه به تعداد گل انتخابی، نوع چیدمان و مهمتر از همه انتخاب گل (فصلی یا غیر فصلی) متفاوت خواهد بود. نکته ای که باید صرفه جویی کنید این است که فقط گل های ماه عروسی را انتخاب کنید و هزینه  گل کاری فضای مراسم عروسی به ۵/۱۰ میلیون تومان میرسد.

۷- هزینه  ماه عسل 

ماه عسل، به عنوان یکی از خاطره انگیز ترین سفر های زندگی هر انسانی، شناخته می شود؛ به همین دلیل انتخاب کردن مقصد، رزرو هتل و انجام دیگر هماهنگی های آن، کاری سخت و حساس به شمار می رود. ترکیه یکی از بهترین مقاصد سفر، برای ماه عسل است و برخی از اژانس های مسافرتی برای شما خدمات و افر هایی را درنظر میگیرند که هم از لحاظ هزینه ای خیلی به صرفه باشد و هم خستگی مسافرت برای شما نباشد.

واین نکته را درنظر بگیرید که سفر به انتالیا و ترکیه میتواند یه سفر خاطره انگیز و به یاد ماندنی برای شما به یادگار بگزارد و شما میتوانید بابت تمامی این خدمات و تمامی هزینه های عروسی به ما اعتماد  کنید.

۸- هزینه برگزاری عروسی در تهران

با تمام این اوضاف اگر بخایم محاسبه کنیم که هزینه  یک عروسی با ظرفیت ۱۰۰ نفر بخایم در نظر بگیریم  چیزی حدود  ۵۰ میلیون میشود  با توجه به کادوهایی که از سمت خانواده عروس و داماد داده میشود میتوان آن را به حداقل رساند.

هزینه های عروسی هم  متغیر میباشد و با توجه به وضعیت کنونی قیمت  هزینه های عروسی را میتوان کم بیش بالا و پایین در نظر گرفت .  و جهت اطلاعات بیشتر از خدمات مراسم  عروسی میتوان قیمت ها و هزینه ها را مدیریت کرد.

تشریفات عروسی ژوان  با چندین سال تجربه در زمینه برگزاری تشریفات عروسی در ایران و ترکیه  و  با بهترین تیم برگرازی عروسی تمامی خدمات را برای شما در نظر میگیرند.

سخن پایانی
در این مطلب سعی شد تا شما را با هزینه های عروسی ، آشنا کنیم. همانطور که پیش تر اشاره شد، برگزاری مراسمات عقد، عروسی و ماه عسل، نیازمند برنامه ریزی دقیقی است.

توصیه می کنیم که این کار را به تیم های تشریفات مجالس ژوان و تشریفات عروسی ژوان بسپارید تا خود را از استرس و زحمت این کار، رها کنید

تشریفات مراسم نامزدی شامل چه بخش هایی است؟

مراسم نامزدی یکی از بهترین و خاطره انگیزترین روز در زندگی هر دختر یا پسری است. همه افراد دوست دارند همه چیز در این روز عالی و بی نقص باشد. برای داشتن یک مراسم خوب و بیاد ماندنی باید برای تشریفات مراسم نامزدی از قبل برنامه ریزی کرد. اما برای خیلی ها این سوال پیش می آید که تشریفات مراسم نامزدی شامل چه چیزهایی است. با این مقاله همراه شوید تا با بخش های مختلف تشریفات مراسم نامزدی آشنا شوید.

جشن نامزدی

نامزدی بر اساس توافق دو خانواده و پسر و دختر دورانی قبل از ازدواج است که دو خانواده و دختر و پسر با هم آشنا می شوند و این دوران تا قبل از برگزاری مراسم عروسی ادامه پیدا می کند. گرفتن و برگزاری جشن نامزدی با توجه به رسم و رسوم خانواده ها متفاوت است. برخی از خانواده ها مراسم نامزدی را به صورت یک مهمانی خانوادگی برگزار می کنند و برخی دیگر جشن نامزدی را با جشن عقدکنان یکی کرده و جشن عقد مفصلی می گیرند. بنابراین جشن نامزدی می تواند یک مهمانی خصوصی یا یک جشن مفصل باشد. دوران نامزدی جز بهترین و شیرین ترین دوران زندگی است.

تشریفات مراسم نامزدی شامل چه بخش هایی است

مراسم نامزدی یکی از بهترین و خاطره انگیزترین روز در زندگی هر دختر یا پسری است. همه افراد دوست دارند همه چیز در این روز عالی و بی نقص باشد. برای داشتن یک مراسم خوب و بیاد ماندنی باید برای تشریفات مراسم نامزدی از قبل برنامه ریزی کرد. اما برای خیلی ها این سوال پیش می آید که تشریفات مراسم نامزدی شامل چه چیزهایی است. با این مقاله همراه شوید تا با بخش های مختلف تشریفات مراسم نامزدی آشنا شوید.

جشن نامزدی

نامزدی بر اساس توافق دو خانواده و پسر و دختر دورانی قبل از ازدواج است که دو خانواده و دختر و پسر با هم آشنا می شوند و این دوران تا قبل از برگزاری مراسم عروسی ادامه پیدا می کند. گرفتن و برگزاری جشن نامزدی با توجه به رسم و رسوم خانواده ها متفاوت است. برخی از خانواده ها مراسم نامزدی را به صورت یک مهمانی خانوادگی برگزار می کنند و برخی دیگر جشن نامزدی را با جشن عقدکنان یکی کرده و جشن عقد مفصلی می گیرند. بنابراین جشن نامزدی می تواند یک مهمانی خصوصی یا یک جشن مفصل باشد. دوران نامزدی جز بهترین و شیرین ترین دوران زندگی است.

انتخاب حلقه نامزدی، از مهمترین قسمت های تشریفات مراسم نامزدی

یکی از مهمترین و اولین نکات در برنامه ریزی برای گرفتن جشن نامزدی انتخاب و خرید حلقه است. انتخاب حلقه در تشریفات مراسم نامزدی می تواند توسط خانواده پسر انتخاب شود یا برخی از خانواده ها عروس خانم را نیز همراه خود می برند تا به سلیقه او حلقه را انتخاب کنند. از دیگر قسمت های تشریفات مراسم نامزدی ، خرید یک جای حلقه شیک و زیبا می باشد.

میز آرایی میز نامزدی ، از دیگر قسمت های تشریفات مراسم نامزدی

میز نامزدی یکی دیگر از قسمت های مهم در تشریفات مراسم نامزدی است. ابتدا باید با توجه به اندازه مهمان ها، اندازه میزتان را انتخاب کنید و سپس ایده ای برای تزیین آن را انتخاب کنید. می توانید برای عروس و داماد یک جایگاه درست کنید و میز را جلوی آنها قرار دهید یا می توانید میز را در گوشه ای قرار دهید. می توانید از میزهای با ارتفاع های مختلف استفاده کنید و آنها را کنار هم قرار دهید که نمای بسیار زیبایی را بوجود می آورد. برای روی میزها بهتر است از پارچه نباتی رنگی، تورهای اکلیلی و یا پارچه های سرمه دوزی استفاده کنید و برای زیباتر شدن میزها، پارچه را در قسمت فواصل میز فرو ببرید. وسایلی که بر روی میز نامزدی چیده می شود، سلیقه ای هستند و مانند سفره عقد نیست. معمولا بر روی میز نامزدی حلقه، چادر، قرآن، میوه، شیرینی و … چیده می شود. برای زیبایی بهتر میز از گلبرگ های پرپر شده استفاده کنید. از شمع های گوناگون نیز می توانید برای زیباتر شدن میز استفاده کنید. در برخی مراسمات نامزدی، کیک هم بر روی میز گذاشته می شود. می توانید برای یادبود هم نقل یا چیز دیگری در نظر بگیرید تا در مراسم به مهمان ها بدهید.

تشریفات مراسم نامزدی شامل چه بخش هایی است

مراسم نامزدی یکی از بهترین و خاطره انگیزترین روز در زندگی هر دختر یا پسری است. همه افراد دوست دارند همه چیز در این روز عالی و بی نقص باشد. برای داشتن یک مراسم خوب و بیاد ماندنی باید برای تشریفات مراسم نامزدی از قبل برنامه ریزی کرد. اما برای خیلی ها این سوال پیش می آید که تشریفات مراسم نامزدی شامل چه چیزهایی است. با این مقاله همراه شوید تا با بخش های مختلف تشریفات مراسم نامزدی آشنا شوید.

جشن نامزدی

نامزدی بر اساس توافق دو خانواده و پسر و دختر دورانی قبل از ازدواج است که دو خانواده و دختر و پسر با هم آشنا می شوند و این دوران تا قبل از برگزاری مراسم عروسی ادامه پیدا می کند. گرفتن و برگزاری جشن نامزدی با توجه به رسم و رسوم خانواده ها متفاوت است. برخی از خانواده ها مراسم نامزدی را به صورت یک مهمانی خانوادگی برگزار می کنند و برخی دیگر جشن نامزدی را با جشن عقدکنان یکی کرده و جشن عقد مفصلی می گیرند. بنابراین جشن نامزدی می تواند یک مهمانی خصوصی یا یک جشن مفصل باشد. دوران نامزدی جز بهترین و شیرین ترین دوران زندگی است.

انتخاب حلقه نامزدی، از مهمترین قسمت های تشریفات مراسم نامزدی

یکی از مهمترین و اولین نکات در برنامه ریزی برای گرفتن جشن نامزدی انتخاب و خرید حلقه است. انتخاب حلقه در تشریفات مراسم نامزدی می تواند توسط خانواده پسر انتخاب شود یا برخی از خانواده ها عروس خانم را نیز همراه خود می برند تا به سلیقه او حلقه را انتخاب کنند. از دیگر قسمت های تشریفات مراسم نامزدی ، خرید یک جای حلقه شیک و زیبا می باشد.

میز آرایی میز نامزدی ، از دیگر قسمت های تشریفات مراسم نامزدی

میز نامزدی یکی دیگر از قسمت های مهم در تشریفات مراسم نامزدی است. ابتدا باید با توجه به اندازه مهمان ها، اندازه میزتان را انتخاب کنید و سپس ایده ای برای تزیین آن را انتخاب کنید. می توانید برای عروس و داماد یک جایگاه درست کنید و میز را جلوی آنها قرار دهید یا می توانید میز را در گوشه ای قرار دهید. می توانید از میزهای با ارتفاع های مختلف استفاده کنید و آنها را کنار هم قرار دهید که نمای بسیار زیبایی را بوجود می آورد. برای روی میزها بهتر است از پارچه نباتی رنگی، تورهای اکلیلی و یا پارچه های سرمه دوزی استفاده کنید و برای زیباتر شدن میزها، پارچه را در قسمت فواصل میز فرو ببرید. وسایلی که بر روی میز نامزدی چیده می شود، سلیقه ای هستند و مانند سفره عقد نیست. معمولا بر روی میز نامزدی حلقه، چادر، قرآن، میوه، شیرینی و … چیده می شود. برای زیبایی بهتر میز از گلبرگ های پرپر شده استفاده کنید. از شمع های گوناگون نیز می توانید برای زیباتر شدن میز استفاده کنید. در برخی مراسمات نامزدی، کیک هم بر روی میز گذاشته می شود. می توانید برای یادبود هم نقل یا چیز دیگری در نظر بگیرید تا در مراسم به مهمان ها بدهید.

انتخاب لباس و آرایش نامزدی، از دیگر قسمت های تشریفات مراسم نامزدی

انتخاب لباس برای این روز مهم نیز بسیار اهمیت دارد و باید در انتخاب آن دقت لازم به عمل آید. برای خرید لباس نامزدی بهتر است از رنگ های روشن مانند سفید، نباتی، صورتی، گلبهی، هلویی،آبی آسمانی و .. استفاده کنید. اولویت بیشتر عروس خانم ها رنگ سفید است که رنگی شیک و مخصوص عروس است و شما را از بقیه متمایز می کند اما اگر سفید را دوست ندارید می توانید از رنگ ها ذکر شده استفاده کنید. برای انتخاب لباس چون یکی از مهمترین قسمت های تشریفات مراسم نامزدی است، سعی کنید مدل های مختلف را ببینید و بعد تصمیم گیری کنید. سپس کفشی متناسب با لباستان نیز انتخاب کنید که بهتر است از کفش های بلند و پاشنه دار استفاده نمایید. بعد از خرید لباس نامزدی، نوبت انتخاب آرایشگاه است که بهتر است در این مورد از تجربه و نظر دیگران در مورد آرایشگر مورد نظر استفاده کنید. حتما از آرایشگرتان بخواهید که نوع آرایش و مدل مو را متناسب با نوع لباستان انتخاب کند در غیر اینصورت ظاهر شما زیبا نخواهد شد.

برگزاری مراسم عروسی در تشریفات مجالس ژوان

برگزاری مراسم عروسی در ترکیه

برگزاری عروسی در ترکیه

اجاره کشتی در ترکیه

 

جشن عروسی در زمستان و راهنمای برگزاری

جشن عروسی در زمستان که معلوم نیست دو ساعت بعد باران بیاید یا برف،ریسک است اما میتوانید ایده های جالبی برای جشن عروسی در این فصل تدارک ببینید. روزهای برفی زمستان یکی از زیباترین و بهترین موقعیت‌ها برای برپایی جشن عروسی‌ است، هرچند شاید به نظر برخی کمی هم ریسک داشته باشد اما اگر این ریسک را پذیرفته‌اید 5 پیشنهاد هیجان‌انگیز برایتان داریم تا با بکارگیری آنها عروسی‌تان را برای خود و همه مهمان‌ها تبدیل به یک خاطره ماندگار کنید.

 

 

چوب و شمع

شاخه‌های خشک درخت و نور شمع راهی ارزان قیمت، مقرون به صرفه و رمانتیک برای تزئین اتاق عقد و سالن عروسی است و حال و هوایی گرم و صمیمانه به مراسم می‌دهد.

کت خز

گرم نگه داشتن عروس در روز عروسی به این معنی نیست که باید یک بارانی سفید ساده و معمولی برای همسر آینده‌تان بخرید تا روز عروسی‌اش بپوشد (چرا که همه زیبایی‌اش را هم تحت‌الشعاع قرار دهد). در عوض بهتر است دست به جیب شده و به عنوان یک هدیه به یاد ماندنی برایش پالتوی پوست خز بخرید.

پذیرایی گرم گرم گرم

با دسرها و نوشیدنی‌های گرم مثل لاته، سیب داغ، اسپرسو با طعم دارچین و… به مهمانانتان خوشامد بگویید و از آنها پذیرایی کنید تا سرما را کاملا از یاد ببرند.

ساقدوش‌های سیاه‌پوش!

نه، نگران نباشید سیاه پوشیدن ساقدوش‌ها نه تنها هیچ بدشگونی ندارد بلکه در تقابل با محیط زمستانی اطراف و لباس سفید شما منظره‌ای متفاوت خلق می‌کند که فرصتی کم‌نظیر برای عکساستان نیز خواهد بود تا عکس‌های جالب خلق کند.

گوی برفی

اگر هنوز هدیه‌ یا یادگاری برای مهمان‌ها و ساقدوش‌هایتان تهیه نکرده‌اید بد نیست درباره این گوی‌های برفی هم فکر کنید که حس و حالی خودمانی دارند و انتخاب خوبی برای عروسی‌های زمستانی هستند.

خدمات گل آرایی حرفه ای مجالس به چه شکلی انجام میشود؟

انواع گل آرایی

از هنرهایی که در دهه های اخیر بسیار فراگیر شده است گل آرایی حرفه ای سهم بسیار زیادی داشته است؛ هنر گل آرایی که امروزه کاربردهای زیادی دارد در جشن ها و مراسم های مختلف نیز مورد استفاده قرار می گیرد. گل آرایی در واقع هنر استفاده از گل ها و گیاهان تزئینی برای ایجاد و خلق یک صحنه یا ترکیب و یا منظره ای زیبا و چشم نواز است. در این هنر خلاقیت و نوع طراحی است که یک کار را از مابقی کارها متفاوت و ویژه تر جلوه خواهد داد. سبک های گوناگون گل آرایی حرفه ای عبارتند از: سبک‌های شرقی، غربی، مخاط و اروپایی. در این مقاله قصد داریم در ابتدا اطلاعاتی درباره گل و گل آرایی را برای شما شرح می دهیم و در ادامه به حرفه گل آرایی و لزوم گل آرایی در مجالس می پردازیم.

انواع گل از نظر ظاهری

گل ها در گل آرایی حرفه ای به سه نوع کلی تقسیم می شوند: گل های کشیده عبارتند از مریم، گلایل، شب بو، سنبل. دسته دیگر گل های مرکزی که عبارتند از: رز، ارکیده، لیلیوم، مارگریت، داوودی، کوکب و میخک و دسته سوم گل های پرکننده هستند که عبارتند از عروس، نرگس و میخک.

گل آرایی حرفه ای در مجالس عروسی

عروسی که یکی از باشکوه ترین مراسم های زندگی هر فردی به شمار می رود باید به زیباترین شکل ممکن برگزار شود. زوجین برای جشن گرفتن ازدواج خود مراسمی را تهیه و تدارک می بینند و تشریفات این مراسم را بر عهده موسسات تشریفاتی قرار می دهند. از جمله مسئولیت هایی که این موسسات بر عهده دارند گل آرایی و تزئین سالن و یا باغ عروسی و اتاق عقد و همچنین ماشین عروسی به درخواست زوجین است. گل آرایی مراسم عروسی مدل های مختلفی را شامل می شود که در ادامه به آنها می پردازیم.

خدمات گل آرایی حرفه ای مجالس چگونه است

از هنرهایی که در دهه های اخیر بسیار فراگیر شده است گل آرایی حرفه ای سهم بسیار زیادی داشته است؛ هنر گل آرایی که امروزه کاربردهای زیادی دارد در جشن ها و مراسم های مختلف نیز مورد استفاده قرار می گیرد. گل آرایی در واقع هنر استفاده از گل ها و گیاهان تزئینی برای ایجاد و خلق یک صحنه یا ترکیب و یا منظره ای زیبا و چشم نواز است. در این هنر خلاقیت و نوع طراحی است که یک کار را از مابقی کارها متفاوت و ویژه تر جلوه خواهد داد. سبک های گوناگون گل آرایی حرفه ای عبارتند از: سبک‌های شرقی، غربی، مخاط و اروپایی. در این مقاله قصد داریم در ابتدا اطلاعاتی درباره گل و گل آرایی را برای شما شرح می دهیم و در ادامه به حرفه گل آرایی و لزوم گل آرایی در مجالس می پردازیم.

 

انواع گل از نظر ظاهری

گل ها در گل آرایی حرفه ای به سه نوع کلی تقسیم می شوند: گل های کشیده عبارتند از مریم، گلایل، شب بو، سنبل. دسته دیگر گل های مرکزی که عبارتند از: رز، ارکیده، لیلیوم، مارگریت، داوودی، کوکب و میخک و دسته سوم گل های پرکننده هستند که عبارتند از عروس، نرگس و میخک.

گل آرایی حرفه ای در مجالس عروسی

عروسی که یکی از باشکوه ترین مراسم های زندگی هر فردی به شمار می رود باید به زیباترین شکل ممکن برگزار شود. زوجین برای جشن گرفتن ازدواج خود مراسمی را تهیه و تدارک می بینند و تشریفات این مراسم را بر عهده موسسات تشریفاتی قرار می دهند. از جمله مسئولیت هایی که این موسسات بر عهده دارند گل آرایی و تزئین سالن و یا باغ عروسی و اتاق عقد و همچنین ماشین عروسی به درخواست زوجین است. گل آرایی مراسم عروسی مدل های مختلفی را شامل می شود که در ادامه به آنها می پردازیم.

مدل های گل آرایی حرفه ای مجالس عروسی

گل آرایی همانطور که گفته شد از مهمترین بخش های مجالس عقد و عروسی به حساب می آید. این امر که از گل آرایی ورودی عروس و داماد تا گل آرایی میز کیک و میزهای شام را شامل می شود، قطعا کار ساده ای نیست که بتوان انجام آن را به عهده هر فردی گذاشت. چرا که این هنر یک هنر حرفه ای است و اگر به زیبایی سالن و مراسم خود اهمیت می دهید، انجام آن را به متخصصین هنر گل آرایی و موسسات تشریفاتی بسپارید. به طور دقیق تر گل آرایی مجالس عروسی به چند بخش زیر تقسیم می شوند.

همانطور که گفته شد گل آرایی مجالس عقد و عروسی مدل های متنوع و مجللی دارند که به زیبایی مجلس شما کمک زیادی می کنند. با انتخاب یک موسسه تشریفاتی متخصص شبی بیاد ماندنی را برای خود و مهمانان رقم بزنید.