بهترین باغ عروسی گرمدره

هزینه عروسی چقدر است؟ در اینجا راهنمای محاسبه بودجه شما است

هزینه عروسی چقدر است؟

موضوع چالش برانگیزی که امروزه در اولویت همگان است  این موضوع میباشد که برگزاری مراسم عروسی چقدر هزینه دارد ؟  تقریبا میشه گفت که تمامی هزینه  های شما  بستگی به میزان انتظار شما از مراسم عروسی  دارد  میتوانید از قسمت پکیج های عروسی که در قسمت سایت قرار دارد  میزان انتظار خود را از  برگزاری مراسم خود تخمین بزنید و برسی کنید که به چه  خدماتی برای خدمات مجالس خود نیازمندید.
برگزاری جشن عروسی  برنامه ریزی شده در  زمان بندی  کارها و هزینه ها خیلی صرفه جویی میکند  از جمله از هزینه های ناگهانی جلوگیری کرده و از استرس  نگرانی شما میکاهد.

قانون اول: هزینه خاصی برای تشریفات عروسی  وجود ندارد

تمامی قیمت تشریفات مجالس  به انتظار شما از سبک مراسمی که برای عروسی خود مد نظر دارید دارد  همینطور  میتوانید از قسمت پکیج  عروسی   خدماتی که  تشریفات عروسی ژوان برای شما در نظر گرفته استفاده کنید.

جنبه هایی که باید در نظر گرفته شوند

اما بیایید به هزینه های واقعی عروسی شما برسیم . هزینه هایی وجود دارد که به هیچ وجه نمی توانید از آنها صرف نظر کنید و البته صحبت ما در مورد مراسم است که هزینه ای اجتناب ناپذیر دارد. بدیهی است که هزینه ها با توجه به انتخاب مراسم متفاوت خواهد بود.

نحوه محاسبه بودجه عروسی

۱-تعداد مهمانان را مشخص کنید

تهیه لیست مهمانان اولین قدم قبل از شروع برنامه ریزی برای یک روز بزرگ است. انتخاب مکان و بدیهی است که منو به تعداد مهمانان بستگی دارد که باید شرایط کیفیت و قیمت را برآورده کند.

۲-مکان و پذیرایی را  انتخاب کنید

اجاره باغ تالار در گرمدره

اجاره باغ تالار در گرمدره

۳- هزینه عکاس عروسی

خدماتی که بدون آن نمی توانید انجام دهید عکاس عروسی است : در این اشتباه که به یک فرد حرفه ای اعتماد نکنید، دچار اشتباه نشوید ، زیرا او خالق خاطرات روز شما خواهد بود. برای این کار، ۱۰ درصد از کل بودجه باید به این متخصصان اختصاص یابد که کار هنری آنها برای یک عروسی عالی لازم است.

انتخاب فردی که تجربه داشته باشد و با شما هماهنگ باشد، یک نقطه شروع عالی برای انتخاب بهترین عکاس عروسی برای شماست. در مورد هزینه ها، هر عکاس بر اساس خدمات یا بسته های ارائه شده، تعداد همکاران در تیم و سایر عوامل قیمت متفاوتی خواهد داشت. در نظر بگیرید که میانگین هزینه ها از ۵/۶ میلیون تا ۲۰ میلیون  شروع می شود.

۴- هزینه لباس عروس

البته لباس عروس را فراموش نکنیم !  همه چیز به خواسته شما و اولویت های شما در مورد لباس رویاهای شما بستگی دارد (زیرا همیشه چیزی وجود دارد که عروس به آن اهمیت بیشتری می دهد) اما مهمتر از همه به کیفیت و جدیت تامین کننده انتخابی بستگی دارد.

هزینه اجاره لباس عروس بستگی به نوع پارچه و جنس لباس عروس دارد که هزینه اجاره لباس عروس به حداقل ۲ میلیون میرسد.

تشریفات مجالس ژوان

هزینه تشریفات عروسی ژوان

۵-برنامه ریز عروسی

صحبت از برنامه ریزان عروسی ، غیرقابل انکار است که این رقم می تواند کمک بسیار ارزشمندی برای صرفه جویی در زمان و هزینه در طول آماده سازی باشد، بدون اینکه از عروسی که همیشه آرزویش را داشتید دست بکشید. برنامه ریز عروسی برای سازماندهی چنین رویداد ویژه ای حیاتی است، زیرا مشارکت او کار زوج را سبک می کند و موفقیت روز بزرگ را تضمین می کند. برنامه ریز عروسی از نورپردازی، مکان مناسب، طرح نشستن، گل ها مراقبت می کند و با سایر تامین کنندگان حرفه ای ملاقات می کند تا با آنها همکاری کند تا تمام درخواست های همسران را برآورده کند. در مقاله ای دیگر، وظایف یک برنامه ریز عروسی و اینکه چرا باید به جای هزینه در نظر گرفته شود، یک سرمایه گذاری در نظر گرفته شد.

۶- هزینه گل و چیدمان

در نظر داشته باشید که گل کاری فضای عروسی   در زیبایی مراسم عروسی شما چقدر تاثیر میگذارد.

قیمت گل آرایی با توجه به تعداد گل انتخابی، نوع چیدمان و مهمتر از همه انتخاب گل (فصلی یا غیر فصلی) متفاوت خواهد بود. نکته ای که باید صرفه جویی کنید این است که فقط گل های ماه عروسی را انتخاب کنید و هزینه  گل کاری فضای مراسم عروسی به ۵/۱۰ میلیون تومان میرسد.

۷- هزینه  ماه عسل 

ماه عسل، به عنوان یکی از خاطره انگیز ترین سفر های زندگی هر انسانی، شناخته می شود؛ به همین دلیل انتخاب کردن مقصد، رزرو هتل و انجام دیگر هماهنگی های آن، کاری سخت و حساس به شمار می رود. ترکیه یکی از بهترین مقاصد سفر، برای ماه عسل است و برخی از اژانس های مسافرتی برای شما خدمات و افر هایی را درنظر میگیرند که هم از لحاظ هزینه ای خیلی به صرفه باشد و هم خستگی مسافرت برای شما نباشد.

واین نکته را درنظر بگیرید که سفر به انتالیا و ترکیه میتواند یه سفر خاطره انگیز و به یاد ماندنی برای شما به یادگار بگزارد و شما میتوانید بابت تمامی این خدمات و تمامی هزینه های عروسی به ما اعتماد  کنید.

۸- هزینه برگزاری عروسی در تهران

با تمام این اوضاف اگر بخایم محاسبه کنیم که هزینه  یک عروسی با ظرفیت ۱۰۰ نفر بخایم در نظر بگیریم  چیزی حدود  ۵۰ میلیون میشود  با توجه به کادوهایی که از سمت خانواده عروس و داماد داده میشود میتوان آن را به حداقل رساند.

هزینه های عروسی هم  متغیر میباشد و با توجه به وضعیت کنونی قیمت  هزینه های عروسی را میتوان کم بیش بالا و پایین در نظر گرفت .  و جهت اطلاعات بیشتر از خدمات مراسم  عروسی میتوان قیمت ها و هزینه ها را مدیریت کرد.

تشریفات عروسی ژوان  با چندین سال تجربه در زمینه برگزاری تشریفات عروسی در ایران و ترکیه  و  با بهترین تیم برگرازی عروسی تمامی خدمات را برای شما در نظر میگیرند.

سخن پایانی
در این مطلب سعی شد تا شما را با هزینه های عروسی ، آشنا کنیم. همانطور که پیش تر اشاره شد، برگزاری مراسمات عقد، عروسی و ماه عسل، نیازمند برنامه ریزی دقیقی است.

توصیه می کنیم که این کار را به تیم های تشریفات مجالس ژوان و تشریفات عروسی ژوان بسپارید تا خود را از استرس و زحمت این کار، رها کنید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *