جشن تولد لاکچری پسرانه

جشن تولد لاکچری پسرانه

جشن تولد لاکچری پسرانه

روز تولد یکی از مهم ترین روزها در زندگی هر کسی است که می تواند خاطره های خوبی را برای او به یادگار بگذارد. بخاطر همین موضوع است که همه اعضای خانواده تلاش می کنند بهترین تولد را برای تک تک اعضا بگیرند تا بتوانند لحظات خوبی را کنار هم تجربه کنند. اما تولد گرفتن مستلزم رعایت قواعدی می باشد که این قواعد در دختر و پسر بودن صاحب تولد متفاوت است. برای اینکه بتوان یک جشن تولد لاکچری برای یک پسر گرفت باید با نحوه تزئین مراسم آشنا باشید که ما در ادامه قصد داریم شما را در برگزاری یک جشن تولد بسیار لاکچری برای یک پسر راهنمایی کنیم.

جشن تولد لاکچری پسرانه

جشن تولد لاکچری پسرانه

مراحل برگزاری جشن تولد

انتخاب تم تولد

زمانی که تصمیم به برگزاری جشن تولد لاکچری گرفتید اولین تصمیمی که باید بگیرید انتخاب یک تم مناسب با روحیات و سن و سال صاحب تولد است. برای انتخاب تم تولد دقت کنید که پسر مورد نظر شما به چه شخصیت کارتونی معروفی علاقه دارد تا شما نیز در انتخاب تم این مورد را مورد توجه خود قرار دهید. البته رنگ مورد علاقه فرد نیز دارای اهمیت فوق العاده ای در انتخاب تم تولد پسرانه است پس حتما توجه داشته باشید که در انتخاب رنگ وقت کافی بگذارید تا دیزاین زیبا تر و مناسب تری داشته باشید. توصیه می شود لباس هایی که قرار است در تولد پوشیده شود را با تم مورد نظر ست کنید تا زیبایی بیشتری هم در عکس ها و هم در جلوه کلی جشن تولد تجربه کنید.

تهیه لیست وسایل مورد نیاز

پس از اینکه تم تولد را مشخص کردید باید اقدام به برنامه ریزی برای تولد بکنید تا کار ها در بهترین حالت خود پیش برود. برای اینکه نظم کافی در مراسم شما وجود داشته باشد تهیه یک لیست کامل از وسایل مورد نیاز بهترین راهکار برای شما محسوب می شود پس از آن غافل نشوید و با توجه به تعداد افرادی که قصد دارید به میهمانی دعوت کنید یک لیست مناسب تهیه نمایید و توجه کنید که چیزی را از قلم نیندازید

خرید وسایل مورد نیاز

پس از تهیه لیست بهتر است در زمان مناسب اقدام به خرید وسایل مورد نیاز جشن تولد کنید. خرید به موقع می تواند در جلو افتادن کار ها و در برگزاری جشن به بهترین شکل تاثیر به سزایی بگذارد. حتما توجه کنید که هنگام خرید لوازم از کیفیت اجناس در حال خریداری اطمینان حاصل نمایید تا دیزاین تولد شما به شکلی عالی دربیاید. حتما هنگام خرید ابزار و وسایل مورد نیاز دقت کافی خرج کنید زیرا در تزئین یک جشن تولد جزئیات و درست اجرا شدن تم انتخاب شده دارای اهمیت بسیار فوق العاده ای است و می تواند در زیبا تر شدن دیزاین شما تاثیر گذار باشد. اما سوالی که در اینجا ممکن است برای هر کسی به وجود بیاید تزئین تولد را از کجا شروع کنیم که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

تزئین تولد را از کجا شروع کنیم؟

  • میز

پس از اینکه تم تولد با توجه به سن و سال و روحیات پسر مورد نظر انتخاب شد و وسایل مورد نیاز نیز خریداری شد شما آماده شروع دیزاین فضا می باشید. بهتر است با میز شروع کنید و یک میز با ارتفاع مناسب را با توجه به قد میهمانان انتخاب کنید. میز در جشن تولد دارای اهمیت بسیار فوق العاده ای است زیرا اولین چیزی که توجه میهمانان شما را در بدو ورود به خود جذب خواهد کرد تزئینی است که برای میز در نظر گرفتید پس حتما وقت کافی را در دیزاین میز جشن بگذارید. از رومیزی، ریسه و کاغذ رنگی هایی که همخوانی خوبی با تم تولد داشته باشد برای تزئین میز استفاده کنید تا نتیجه بهتری را از دیزاین خود بگیرید. سعی کنید میز را خیلی شلوغ نکنید و جا برای تمام خوراکی ها و کیکی که آماده کرده اید بگذارید.

  • دیوار پشت میز

پس از اینکه میز را تزئین کردید نوبت به دیوار پشت میز می رسد که تزئین آن دارای اهمیت بسیار فوق العاده ای است زیرا در تمام عکس و فیلم هایی که شما از مراسم ثبت می کنید دیوار پشت میز جلوه زیادی خواهد داشت. به یاد داشته باشید برای اینکه جشن تولد شما در لاکچری ترین حالت ممکن برگزار شود از بادکنک آرایی مناسب برای دیوار پشت میز استفاده کنید که می توانید در این راستا از افراد متخصصی که خدمات مجالس از جمله کار بادکنک آرایی را انجام می دهند استفاده نمایید زیرا بادکنک آرایی کار به نسبت سختی است زمانی که شما تجربه کافی در این زمینه نداشته باشید. البته گزینه های زیادی در انتخاب دیزاین دیوار پشت میز وجود دارد که شما می توانید با سرچ کردن در اینترنت و دیدن دیزاین تولد های دیگر ایده بگیرید و آن ها در جشن خود نیز اجرا کنید. البته کمک گرفتن از یک تیم تخصصی که تجربه کافی را در دیزاین تولد های مختلف داشته باشند نیز می تواند هم در برگزاری بهتر مراسم جشن شما و هم در زیبایی دکور آن تاثیر خود را بگذارد.

جشن تولد لاکچری پسرانه

جشن تولد لاکچری پسرانه

مکان ها  تشریفات تولد

تشربفات مجالس ژوان تمامی خدمات   مراسم تولد و  مراسم  عروسی را در بهترین مکان ها تهران ، باغ های زیبا  چه در ایران چه در ترکیه ارائه میدهد

سخن پایانی
برگزاری یک جشن تولد که از دیزاین زیبایی برخوردار باشد و دارای طرح و رنگ مناسبی با توجه به سن پسر دارد می تواند خاطره ای فوق العاده ای را هم در ذهن او و هم در ذهن اطرافیان رقم بزند. اما اگر شما فضای کافی برای برگزاری یک جشن تولد لاکچری را ندارید می توانید از مکان هایی که خدمات مجالس مختلف را ارائه می کنند کمک بگیرید تا وقت و انرژی خود را صرف کارهای دیگر کنید. ما در اینجا قصد داریم یک باغ عروسی را به شما معرفی کنیم که مراسم های مختلف همچون جشن تولد را همراه یک تیم تخصصی در زیبا ترین حالت ممکن برگزار می کند. ژوان همان باغی است که شاید اسم آن را زیاد شنیده باشید زیرا تشریفات مجالس ژوان همچون تشریفات عروسی ژوان زبانزد افراد مختلف می باشد و همیشه افراد زیادی را به خود جذب کرده است. شما نیز می توانید با انتخاب ژوان، جشن تولدی بسیار لاکچری و فوق العاده را همراه تیم تخصصی آن ها برگزار کنید و عکس های زیبایی ثبت کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *