جشن تولد لاکچری دخترانه

جشن تولد لاکچری دخترانه

جشن تولد لاکچری دخترانه

برای برگزاری جشن تولد برای دختران در هر دره سنی لازم است برای آن مقدماتی را مهیا کنید. یک جشن تولد ایده آل علاوه بر داشتن مواد غذایی خاص و مهمانان پرانرژی خود باید تم و دیزاین جذابی هم داشته باشد. قبل از برگزاری جشن تولد برای دختران نیازمند به وقت زیادی است که قبل از انجام هر کاری باید دیزاین جشن تولد را مهیا کنید. تشریفات مجالس ژوان این کار را برای شما بدون دردسر انجام خواهد داد. دیگر نگران دیزاین مجالس خود برای تم دخترانه نباشید تیم خدمات مجالس ژوان با داشتن هزاران ایده تمام برنامه ریزی ها را برای شما انجام خواهد داد.

تزیین میز تولد لاکچری دخترانه

دیزاین میز تولد یکی از مهم ترین مواردی است که باید در اولویت خود قرار دهید. گرفتن یک جشن تولد خوب و خاطره آمیز شیرین ترین کاری است که برای افراد خانواده خود و یا عزیزانتان می توانید انجام دهید تا روز تولد آن ها را شوکه کنید. تشریفات مجالس ژوان بهترین و جدید ترین ایده ها برای دیزاین با تمامی تم های دلخواه شما در کنار یک سالن تولد مجلل و لوکس را به شما پیشنهاد خواهد کرد.

مدل تزیین جشن تولد لاکچری دخترانه

با انتخاب تم تولد مورد نظر و مدل تزئین های دلخواه می توانید تمامی وسایل مورد نیاز برای برگزاری جشن تولد نیاز است را تهیه کنید. بهتر است در این مرحله لیستی را تهیه کنید و با آن لیست جلو روید. برای این کار فقط کافی است یک روز را برای این کار اختصاص دهید و تمامی یادداشت های مربوطه را انجام دهید و سپس برای خرید آن ها به مغازه ها بروید و یا این را نیز به مرکز تشریفات مجالس ژوان بسپارید و تم مورد نظر را بیان کنید و بقیه را به عهده تیم مجرب خدمات مجالس بگذارید.

جشن تولد لاکچری دخترانه

جشن تولد لاکچری دخترانه

دکور جشن تولد لاکچری دخترانه

اگر کمی در وبسایت های مربوطه به این موضوع بروید و چندین سرچ برنید عکس هایی را از تم های تولد های لاکچری برای دختران خواهید دید. در عکس های اینترنتی شما شاهد چیدمانی جذاب و یونیک خواهید بود که با ترکیبات رنگی خاص به جشن رنگ تازه ای بخشیده است تیم مجرب تشریفات ژوان برای شما بهتر از آن عکس ها را انجام خواهد داد. این دکوراسیون با استفاده از بادکنک آرایی، میز آرایی، گل آرایی و… انجام خواهد شد. ترکیبات رنگی که در این دکوراسیون به کار می رود از اهمیت بسزایی برخوردار است. خدمات مجالس ژوان برای شما بهترین ترکیبات رنگی و دکوراسیون را با سلیقه شما انجام خواهد داد.

تم جشن تولد لاکچری دخترانه

با انتخاب کردن تم تولد شما نیمی از مسیر را پیموده اید. این تم باید بر اساس علایق فرد مشخص شود همانند تم های عروسی که باید عروس و داماد در تشریفات عروسی ژوان تم خود را انتخاب خواهند کرد تم تولد نیز دست کمی از آن ندارد. تم های موجود در تولد عبارت اند از کیک تولد، شمع تولد و… که به وسیله ی آن تزئینات محل برگزاری جشن را ارائه خواهند داد. لازم به ذکر است این تم تولد باید بر اساس سن افراد باید باشد. تیم تشریفات مجالس ژوان با نشان دادن ایده های خود به شما به شما در انتخاب یک تم مناسب کمک خواهد کرد.

نکته مهم:

حتما حواستان به  زمان بندی  مراسم تولد خود باشد  زیرا بدترین اتفاقی که در مراسم تولد باعث  ناهماهنگی مراسم تولد میشود آن است که  برای بخش بخش تولد خود  زمان بندی قائل نباشید  و برای آن برنامه ریزی نکرده باشید

برنامه ریزی جشن تولد لاکچری دخترانه

در ادامه این مقاله درباره برنامه ریزی تولد لاکچری دخترانه صحبت خواهیم کرد و به شما گزینه هایی می دهیم تا بتوانید بهترین جشن را برای خود و مهمانانتان رقم بزنیم. تولد یک مهمانی شاد و پرانرژی است که تمامی حس های شاد و زیبا در بین مهمانان منتقل خواهد شد. اگر شما به برگزاری یک تولد لاکچری علاقه دارید تا انتها همراه تیم تشریفات مجالس ژوان همراه باشید.
• برنامه ‌ریزی
در اولین مرحله باید به سراغ برنامه ریزی بروید و تمامی ابزار های خود را در جایی یادداشت کنید. فقط کافی است برای این کار یک روز را به آن اختصاص دهید. شما با انجام دادن برنامه ریزی مناسبت به بودجه خود می توانید بهترین عملکرد را داشته باشید. این برنامه ریزی دارای چند مرحله است که عبارت اند از:
لیست کردن کارهای مورد نیاز
لیست لوازمی که باید تهیه کنید
آماده سازی مراحل بالا
با برنامه ریزی می توانید تمام ابزارهای مورد استفاده خود و کارهایی که انجام می دهید را بدون غلط و درست انجام دهید با این کار از هرگونه مشکل جلوگیری خواهید کرد.
• دعوت ‌نامه
در مرحله دوم باید لیست مهمانان خود را در جایی یادداشت کنید و نسبت به آن کارت دعوت های خود را آماده کنید. شما می توایند ارسال دعوت نامه به صورت اینترنتی انجام دهید و یا به صورت فیزیکی این کارت دعوت نامه را به آن ها بدهید. دعوت نامه شما باید ویژگی های زیر را دارا باشند:
تم تولد
فعالیت هایی که قسط انجام در جشن تولد را دارید
آدرس و ساعت برگزاری جشن تولد
شما باید عبارت هایی که در کارت دعوت خود یادداشت می کنید و یا تزئین کارت را تا میزان مورد نیاز لاکچری انجام دهید تا لاکچری بودن را به مهمانان خود انتقال دهید. این یکی از ساده ترین راه ها برای برگزاری جشن تولد لاکچری است.
• خوراکی ‌های مناسبی
بخش مهمی از جشن تولد خوراکی های موجود در آن است. در کنار کیک شما باید از انواع خوراکی های دیگر نیز بهره مند باشید تا مهمانان خود را سرگرم کنید. در کنار انواع خوراکی ها می توانید از نوشیدنی های مختلف نیز استفاده کنید تا میز غذای شما زیبا به نظر برسد. لازم به ذکر است خوراکی های شما باید شامل انواع میوه ها و فینگرفودهای جذاب باشد که در مرکز ژوان می توانید تمام این ها را خواسته تا بر روی میز غذای ارائه دهند.

جشن تولد لاکچری دخترانه

جشن تولد لاکچری دخترانه

سخن آخر
برگزاری جشن تولد موضوع بسیار مهمی است که باید برای آن وقت کافی بگذارید. جذابیت یک جشن تولد به همین دکوراسیون و دیزاین هایی با ترکیبات رنگ شاد است. شما با مراجعه به مرکز تشریفات مجالس ژوان می توایند از تمامی امکانات آن ها اعم از دکوراسیون و محل برگزاری جشن استفاده کنید. برگزاری جشن تولد با تیم خدمات مجالس ژوان یکی از بهترین تجربه ها را برای شما رقم خواهند زد.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *