تزئین کادوی عقد

یکی از رسوم و فرهنگ غنی ما ایرانی ها هدیه دادن در مناسبت های مختلف به کسانی است که برایمان مهم هستند. یکی از این مناسبت ها هدیه دادن به عروس و داماد می باشد.

از زمانی که داماد و خانواده اش انگشتر نامزدی رو در دست عروس میکنند، هدیه دادن شروع میشود. کادوی جشن عقد، بله برون، عروسی و دیگر مناسبتها و شکل ظاهری کادو برای ما ایرانیان بسیار اهمیت دارد. چه زمانی که به عزیزانمان هدیه میدهیم چه زمانی که هدیه میگیریم.

اگر این هدایا مخصوص عروس و داماد باشد هم شگون دارد و هم ارزش معنوی دارد. در ایران رسم هست که درمراسم عقد کادو و لوازمی مثل: ساعت، لوازم آرایشی و بهداشتی، کیف و کفش، لباس و غیره برای عروس و داماد تهیه کرده و آنها را بسیار زیبا و شیک تزئین کنند.

تزئین کادوی عقد مهمترین علت برای احترام گذاشتن به طرف مقابل است.با اینکار به طرف مقابلمان میگوییم جدای از وقت و دقت و هزینه ای که صرف خرید کادو کردیم، برای شکل ظاهری هدیه هم اهمیت ویژه ای قائل هستیم.

ژوان ایده هایی برای  تزئین کادوی عقد برای شما همراهان عزیز در نظر گرفته است که میتواند به شما برای انتخاب نوع تزئین کادوی عقد کمک کند.

برای تزئین کادو نیازی نسیت هزینه های گزافی پرداخت کنید کافیه  براساس بودجه ای که در نظر گرفتین لوازم مورد نیاز تزئین کادو را تهیه کنید و خودتان هدیه را بسته بندی و تزئین کنید.

باتوجه به نوع کادو لوازم مورد نیاز آن را تهیه کنید. برای اینکه بدانید چه لوازمی با چه رنگ و مدلی تهیه کنید حتما از طریق اینترنت و سایتهای متنوع مثل ژوان دیدن کنید و بعد اقدام به خرید کنید.

برای تزئین کادو عقد بهتر است سلیقه عروس را بشناسید. بدانید که عروس خانم با مد روز و فشن لباس میپوشد یا سبک کلاسیک. از چه جواهرات، رنگها و اکسسواری در استایل خود استفاده میکند.

لوازمی متفاوت برای تزئین کادو عقد

۱-صندوقچه

میتوانید در بازار صندوقچه های مخملی،حصیری و فلزی در سایزها متریال های متنوعی با قیمتهای مختلفی تهیه کنید. و با چسباندن ساتن در صندوقچه و قرار دادن هدایای عروس داخل آن و تزئین درب صندوقچه با گل تزئینی زیبا به عروس ارائه دهید.

۲-سبد حصیری

سبدهای حصیری نیز مثل مانند صندوقچه میتوانید تزئین کنید. بهتر است کمی خلاقیت داشته و دسته ها و لبه سبد را با روبان، گلهای طبیعی و یا مروارید تزئین کنید.

۳-جعبه کادویی و طلق

جعبه کادویی و طلق مقرون به صرفه هستند. برای تزئین کادوی عقد مناسب نمیباشد.

۴-قفس یا فانوس فلزی

قفس یا فانوس فلزی برای عروسهایی با سلیقه مدرن مناسب است.

۵-طبق های مخمل و چوبی

طبق ها بیشتر برای لوازم کوچک استفاده میشود و هزینه بالایی دارد و معمولا با سلیقه سنتی متناسب است.

تشریفات مجالس  

 تشریفات عروسی

 باغ عروسی

 خدمات مجالس 

 تشریفات عقد در تهران 

 تزئین کادوی عقد

تزئین کادوی عقد

 تزئین کادوی عقد

تزئین کادوی عقد

 تزئین کادوی عقد

تزئین کادوی عقد

 تزئین کادوی عقد

تزئین کادوی عقد