بهترین کادوی عروس

یکی از رسم و رسوم عروسی ها، کادو دادن است. گاهی اوقات، انتخاب یک کادوی مناسب برای عروس کار سختی می شود. در انتخاب کادوی عرس باید تمامی جوانب بررسی و سنجیده عمل شود. برای کادو پیچی می توان از ایده های جالب تشریفات مجالس استفاده کرد. در این مقاله قصد داریم شما را در انتخاب یک کادوی مناسب بیشتر راهنمایی کنیم.

رسم کادو دادن در عروسی

رسم زیبای کادو دادن و کادو گرفتن در تمامی مراسم های عروسی دنیا و ایران وجود دارد. این رسم به عنوان چشم روشنی و ابراز تبریک و خوشحالی به عروس و داماد اجرا می شود. کادوی عروس از طرف پدر، مادر، اقوام دور و نزدیک و دوستان عروس و داماد تقدیم می شود. اقوام نزدیک معمولاً در تمامی مراسم های ازدواج از جمله جشن عقد و جشن عروسی، کادو می دهند. کادوی عروس در بسته بندی های شیک و زیبا پیچیده می شود. برای بسته بندی های کادوی خود می توانید از خدمات مجالس راهنمایی بگیرید.

در کادو دادن به عروس به چه عواملی باید توجه داشت؟

در تهیه کادوی عروس، اولین و اصلی ترین موردی که باید به آن توجه شود، بودجه مالی خود شخص است. با توجه به بودجه ای که در نظر گرفته شده است، بهترین کادو برای عروس انتخاب می شود. به طور معمول خانواده درجه یک، کادوهای نفیسی برای هدیه به عروس، در نظر می گیرند. پس نسبت فامیلی دور یا نزدیک در انتخاب کادو مهم است. برای برگزاری یک جشن عروسی بی نظیر، از باغ عروسی با طبیعتی شاد و با طراوت لذت ببرید.

بهترین کادوی عروس

بهترین کادوی عروس

بهترین کادو برای عروس

کادوی عروس با سلیقه های مختلف انتخاب می شود. اگر دوست دارید تصمیمی بهتر و زودتر برای انتخاب کادوی عروس داشته باشید، بهترین تشریفات در تهران شما را به مطالعه ادامه مطلب دعوت می کند.
زیور آلات
برای کادوی عروس می توان انتخابی از بین انواع جواهر، طلا و نقره ها داشت. زیور آلات نفیس، علاوه بر ارزش مالی بالا، هدیه ای زیبا و جذابی برای عروس خانم های زیبارو هستند. برخی از خانواده ها از سکه های طلا نیز به عنوان کادوی عروس استفاده می کنند.

لوازم خانگی
عروس و دامادهایی که تازه زندگی مشترک خود را آغاز می کنند، قطعاً به وسایل و لوازم خانگی جدید نیاز دارند. برای تهیه یک کادو خوب و مفید می توانید از مادر عروس یا داماد سوال کنید و در صورتی که وسیله ای مورد نیاز عروس و داماد باشد، آن را به عنوان کادوی عروسی تقدیم کنید.

لوازم دکوری
جوانان به وسایل تزئینی و دکوری علاقه زیادی دارند. تعداد اقلامی که برای زیباتر کردن دکوراسیون خانه استفاده می شود، بسیار متنوع است. کریستال ها، تابلوها، چراغ، لوستر و… می تواند یک کادوی خوب برای عروس باشد.

کارت هدیه
برخی افراد ترجیح می دهند در تمامی مراسم ها، از وجه نقد یا کارت های کادویی بانکی به عنوان هدیه استفاده کنند. معتقدند با پول، عروس و داماد می توانند به دلخواه خود، لوازم مورد نیاز را تهیه کنند. با تشریفات عروسی می توانید مجالس خود را به بهترین شکل ممکن برگزار کنید.

باغ عروسی شرق تهران 

تشریفات عقد در تهران 

بهترین کادوی عروس

بهترین کادوی عروس