باغ عروسی در تهران

باغ عروسی در تهران - خدمات مجالس باغ عروسی در تهران - تشریفات عروسی

امروزه تمایل جوانان به برگزاری مراسم ازدواجشان در باغ عروسی بیشتر از گذشته شده است زیرا فضای باغ عروسی  با محیط مفرحی که برایشان فراهم می اورد ،خاطره خوشایندی را برایشان ثبت خواهد نمود.

اما یکی از اصلی ترین گزینه هایی که برای مراسم عروسی باید در نظر داشته باشیم ،میزان بودجه ای است که برای مراسم خود در نظر گرفته ایم و قصد داریم طی مراسم آنرا به مصرف برسانیم.

در صورتیکه بودجه شما محدود نیست ،برایتان اهمیتی ندارد که باغ عروسی که میخواهید انتخاب نمایید گران باشد یا ارزان.اما شرایط زمانی سخت میشود که بودجه ما محدود باشد و به دنبال یک باغ عروسی متناسب با بودجه خود و با بهترین شرایط باشیم.این نکته را از یاد نبرید که همیشه قیمت کم و پایین به معنی خدمات مجالس بی کیفیت نیست، بلکه هستند باغ هایی که با کم کردن برخی آیتم ها بر کیفیت دیگر امکانات می افزایند.به عنوان مثال گل آرایی را محدود کرده و بر کیفیت غذا می افزایند.

اما بطور کلی هزینه یک باغ عروسی در تهران با توجه به مواردی تعیین میشود که در ادامه ذکر خواهیم نمود.

از جمله مواردی که در قیمت باغ عروسی موثر است :امکانات باغ اعم از اینکه میزان وسعت آن چه میزان است؟و اینکه آیا از امکانات سالن مسقف برخوردار است یا خیر؟امکاناتی نظیر کافی شاپ،بازارچه و یا سفره خانه سنتی نیز در قیمت تمام شده موثر است.

تشریفات مجالس ژوان دارای بهترین و البته بیشترین باغ عروسی در تمامی مناطق تهران و همچنین حومه تهران می باشد.

تیم تشریفات عروسی ژوان متناسب با بودجه و همچنین سلایق شما دارای پکیج های پیشنهاداتی میباشد که بهترین و باکیفیت ترین خدمات مجالس را در باغ عروسی به شما عزیزان ارائه دهد .

منطقه ای که باغ در آن واقع شده نیز یکی دیگر از فاکتورهای مهم در تعیین قیمت باغ عروسی  است.بعنوان مثال باغی که در حومه تهران و با فاصله یک ساعته از شهر قرار دارد با باغی که در منطقه سعادت آباد واقع است، تفاوت قیمت فاحشی دارد.

همچنین امکاناتی چون اتاق عقد نیز در قیمت تمام شده باغ عروسی تاثیر دارد.

اما علاوه بر موارد گفته شده مواردی چون : وسعت پارکینگ ، مبلغ ورودی  میهمانان، حق سرویس ،مالیات بر ارزش افزوده و … در قیمت نهایی یک باغ عروسی تاثیر بسزایی دارد.دقت نمایید باغ عروسی های بسیاری وجود دارند که برای مبلغ ورودی تخفیف قائل شده و یا آن را دریافت نمیکنند بجز در مواردی که مراسم در پایان هفته و یا تعطیلات رسمی برگزار گردد.

تا بدینجا هزینه های اصلی یک باغ عروسی را ذکر نمودیم.اما علاوه بر اینها یکسری هزینه های جانبی نیز وجود دارد که میتوانید آنها را حذف و یا کم نمایید تا به قیمت متناسب با بودجه خود دسترسی پیدا کنید.بعنوان مثال گل آرایی ،نور پردازی ،شمع آرایی و یا بادکنک آرایی که جزو تزئینات باغ هستند و میتوان بطور کلی از آنان صرف نظر کرد جزو این خدمات هستند.

نکته : یکی از عواملی که در قیمت باغ عروسی تاثیر گذار است ،فصل برگزاری مراسم است.بنابراین در صورتیکه با محدودیت بودجه مواجه اید ، میتوانید باغ را در فصل پاییز و یا زمستان اجاره نمایید.البته در این موارد باید باغی را انتخاب نمایید که از محیطی مسقف برخوردار است تا در صورت نیاز میهمانان را به داخل سالن هدایت نمود.